Тези таблетки се казват "ФОКСТОКСИН или ДЕЛИЦИЯ" не се продават свободно силно отровни и няма лечение сама СМЪРТ. Прочетете указанието и ще се уплашите .
Тези таблетки се казват "ФОКСТОКСИН или ДЕЛИЦИЯ" не се продават свободно силно отровни и няма лечение сама СМЪРТ. Прочетете указанието и ще се уплашите .
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))