Едно питане за технологията на прилагане на оксаловата киселина:
Защо се ползва опушване или накапване на воден разтвор в пространството между рамките, а не например пулверизация на същия този разтвор?
Незнам защо никой не се включи ,но едната рецепта с ОК 35/100/ 900 се прилага точно с пулверизиране между и върху рамките.