Хубаво-нека напълни надставката с тесто. Отгоре една Голяма хранилка и това завито с найлон. Ще чакам пролетта...
Хубаво-нека напълни надставката с тесто. Отгоре една Голяма хранилка и това завито с найлон. Ще чакам пролетта...
В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))