Отиваш до билковата аптека, вземаш 1кг билка и си правиш тинктурата. Ще ти стигне за години напред
Другият вариант е да отидеш до Жълто и да видиш какво предлага Николайчо.
В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))