Да и аз минавам на тази система 2 корпуса и 2 магазина... като рамките в магазините са от широките...4см
Да и аз минавам на тази система 2 корпуса и 2 магазина... като рамките в магазините са от широките...4см
В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))