Явно останах неразбран.Както и да е.Само информативно-не правя отводки само зимно време.
Явно останах неразбран.Както и да е.Само информативно-не правя отводки само зимно време.
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))