Първоначално публикувано от jdrumev ПАЗИ БОЖЕ такова пило. Аз мисля че има предвид запечатано и отворено.
В момента има 65 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 65 гост (и))
Правила на форума