Стига си писал глупости доста хора продадоха на 4,60 а по малко на 5 , биото е на 5 ,50...
Стига си писал глупости доста хора продадоха на 4,60 а по малко на 5 , биото е на 5 ,50...
В момента има 24 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 24 гост (и))