Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 331 от 677 ПърваПърва ... 231281321329330331332333341381431 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,301 до 3,310 от общо 6763
  1. #3301
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Няма как да помогне, имам малоформации на прешлените от L2 до L6, като между L4 и L5 е около 50% най зле а пчелите нямам как да върнат нормалните разстояния между прешлените. Сега съм на инжекции и после какво ще става не знам. Прещипани са ми всички нерви в тялото Другата седмица като мине терапията ще ходя при невролозите да видя колан ли ще ми изписват че съм за никъде.
    Висене на лост всеки ден по няколко пъти, колкото можеш да издържиш. Един колега го бяха емнали за операции и дрън-дрън, но монтьор на доктор не вярва, че номерата ни са еднакви! И започна с висенето, за една седмица се върна на работа и 3 години няма болки, като виси всяка сутрин.
    А аз се оправих с това уж от шипове на 7,8 прешлен. http://m.tialoto.bg/a/3-sport/16162-...bolki-v-garba/

  2. #3302
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    867
    Цитат Първоначално публикувано от Bobi-M9598 Виж публикацията
    Здравейте,

    Васко, какъв беше стършела на цвят? Жълт, черен? Сериозно се интересувам, не се бъзикам!

    Поздрави, Г. Георгиев
    Ние наричаме стършели само жълтите, които приличат на голяма оса. Когато това е станало, аз не бях там и не съм го видял с очите си.

  3. #3303
    Автор
    Регистриран
    08.01.2014
    Мнения
    173
    Пчеларски район
    област Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Ангел Йосифов Виж публикацията
    Имах един колега от Ямбол.Като го среже кръста се лекуваше с ...заема положение за лицеви упори и така стоеше,без да помпа, до като издържи...В последствие и аз го изпитах тоз метод с успех и продължавам да го правя(понякога),но нямам вашите проблеми..
    Упражнението се казва ПЛАНК и заздравява мускулите на целия пояс - корем, кръст, коси коремни ... Кагато тези мускули са силни могат да поемат доста от напрежението, което отива в гръбнака. При изпълнението трябва да се спазва правилото таза да не пада под линията на раменете и петите. Хубаво е да е малко щръкнал, в противен случай може дори да си усложните или създадете проблем в кръста.

  4. #3304
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Проблемите в тази област са различни и лечението не е стандартно. Аз съм с операция. Има възпаления /радикулит/, има и хернии в различни посоки, на различни прешлени. Диагнозата е много важна, както обикновено. Лечение няма, само облекчаване, вкл. дългосрочно. Операциите са нож с две остриета. Най-добре без тях, ама на докторите им се иска по финансови причини.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #3305
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Проблемите в тази област са различни и лечението не е стандартно. Аз съм с операция. Има възпаления /радикулит/, има и хернии в различни посоки, на различни прешлени. Диагнозата е много важна, както обикновено. Лечение няма, само облекчаване, вкл. дългосрочно. Операциите са нож с две остриета. Най-добре без тях, ама на докторите им се иска по финансови причини.
    Да аз съм на същото мнение, че лечение няма, но трябва да стабилизираме положението. Днес ходих при невролога и каза, че всички нерви функционират добре и ми предписа колан, но ми каза да го ползвам само и единствено при по тежка работа иначе ще ме изнежи и ще стане по зле, спря ми инжекциите и минах на антибиотик. Аз още не съм за операция и това въобще не стой на въпрос към днешна дата, но трябва да се пазя както до сега. От днес започнах упражненията на Норбеков ще видя дали ще има подобрение. Иначе добър ефект има рехабилитация и масаж.

    ПС. Поръчал съм си голям басейн за лятото и мисля да го сложа пред къщата на пчелина, как мисляте дали ще имам проблем с пчелите?

  6. #3306
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    784
    Пчеларски район
    Карлово,Своге,Храбърско
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Да аз съм на същото мнение, че лечение няма, но трябва да стабилизираме положението. Днес ходих при невролога и каза, че всички нерви функционират добре и ми предписа колан, но ми каза да го ползвам само и единствено при по тежка работа иначе ще ме изнежи и ще стане по зле, спря ми инжекциите и минах на антибиотик. Аз още не съм за операция и това въобще не стой на въпрос към днешна дата, но трябва да се пазя както до сега. От днес започнах упражненията на Норбеков ще видя дали ще има подобрение. Иначе добър ефект има рехабилитация и масаж.

    ПС. Поръчал съм си голям басейн за лятото и мисля да го сложа пред къщата на пчелина, как мисляте дали ще имам проблем с пчелите?
    Ще се къпеш лято с пчели и може да получаваш някоя "инжекция" от пчелите за по-добро лечение.

  7. #3307
    Автор
    Регистриран
    31.03.2015
    Мнения
    201
    Пчеларски район
    плевен
    Не разбрах какво е положението .Болките са от нередовно пиене и липсата на млада масажиска .

  8. #3308
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Вълчан Виж публикацията
    Ще се къпеш лято с пчели и може да получаваш някоя "инжекция" от пчелите за по-добро лечение.
    За мен не е проблем, но и детето ще го ползва, даже предимно то. И ако вземат да идват масово ще е проблем.

  9. #3309
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от мухозол Виж публикацията
    Не разбрах какво е положението .Болките са от нередовно пиене и липсата на млада масажиска .
    Ех ех ех, ако се оправяше така, за съжаление като изтрезнееш болката си остава. Това се е получило от много работа, за съжаление живота ме е принудил да започна да работя от дете.

  10. #3310
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Западната редица на ремаркето е с по-силни и по-добре презимували кошери. И миналата зима беше така. Чудя се лятото дали да ориентирам 1-2 редици на стационара на запад, да видя резултата. Иначе, от 5 до 13 Март дъжд, ветър и студ. Лешниците и дренките ги изми дъжда. Чакаме другото.

 

 
Страница 331 от 677 ПърваПърва ... 231281321329330331332333341381431 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •