Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 397 от 677 ПърваПърва ... 297347387395396397398399407447497 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,961 до 3,970 от общо 6763
  1. #3961
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Независимо,че този пост не е адресиран се подразбира към кого е насочен.Ще ти отговоря–Да,не ги ползвам!Иронията за лютите чушки носи негативи.Човека е най–големия убиец,стои на върха на пирамидата.Вреден ли е? Ако е вреден,да викаме марсианците,та да ни отърват от негоИ въпреки,че си ги използвал тези химии,съм сигурен че ти имаш повече акар в с–вата ти отколкото моите.Преди 2 или 3 години поканих колега от форума да дойде на пчелина и да си избере колкото си иска с–ва и да проверява по неговите си методи.Не дойде.И сега и на теб ти го казвам–нямам акар.С люти чушки,с бабини зъби,с гребенчета и четки на входа е стражата,всичко възможно което би премахнало гадината,но без химии.Бях си изградил мнение,че си по–широко скроен.Но,нейсе!Човек понякога може да сгреши. Апро–по,в поста си 3927 си забрави т.8–изгонване на осмокракия.
    Не е адресиран към теб, а към всички които само критикуват и техните пчели по незнайно каъв път са станали безсмъртни. Това не ползват, онова не ползват а на края се окзва че ползват повече от останалите. Ако вярно има нещо с което може да помогнеш на останалите в борбата с акара го сподели всички ще са благодарни. Иначе не си сгрешил по- широко скроен съм, но като не вярвам в нещо предпочитам да си го кажа отколкото да правя "мили очи".

  2. #3962
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Днес в помещението за вадене на мед беше пълно с пчели. Значи е голям глад, до сега не бях видял такова чудо, минават през нищожни дупки. Утре приключвам с ваденето на мед че ми омръзна вече, сега въртя по 1 до 3 пити от плодниците но пак е нещо.

  3. #3963
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Днес в помещението за вадене на мед беше пълно с пчели. Значи е голям глад, до сега не бях видял такова чудо, минават през нищожни дупки. Утре приключвам с ваденето на мед че ми омръзна вече, сега въртя по 1 до 3 пити от плодниците но пак е нещо.
    Обикновено по това време е така, нападат яко. За целта помещението трябва да уплътнено. Аз вадя от плодника септември, но и тогава е същото положението.

  4. #3964
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Купете си по едно шише оцет и напръскайте бараките или от където влизат.После ще ме черпите.

  5. #3965
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Обикновено по това време е така, нападат яко. За целта помещението трябва да уплътнено. Аз вадя от плодника септември, но и тогава е същото положението.
    Да, така е миналите години помещението беше добре оплътнено и за това не съм имал проблеми. Но сега зимата постройката малко слегна и се появиха пукнатини и вратата малко се размести. Пълних днес с вестници дупките, ще правя ремонт пак след сезона.

  6. #3966
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.05.2014
    Мнения
    281
    Пчеларски район
    бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Независимо,че този пост не е адресиран се подразбира към кого е насочен.Ще ти отговоря–Да,не ги ползвам!Иронията за лютите чушки носи негативи.Човека е най–големия убиец,стои на върха на пирамидата.Вреден ли е? Ако е вреден,да викаме марсианците,та да ни отърват от негоИ въпреки,че си ги използвал тези химии,съм сигурен че ти имаш повече акар в с–вата ти отколкото моите.Преди 2 или 3 години поканих колега от форума да дойде на пчелина и да си избере колкото си иска с–ва и да проверява по неговите си методи.Не дойде.И сега и на теб ти го казвам–нямам акар.С люти чушки,с бабини зъби,с гребенчета и четки на входа е стражата,всичко възможно което би премахнало гадината,но без химии.Бях си изградил мнение,че си по–широко скроен.Но,нейсе!Човек понякога може да сгреши. Апро–по,в поста си 3927 си забрави т.8–изгонване на осмокракия.
    Гребените и четките от каква материя са,ако не са от свинска четина и притебе има химия и лутите чушки да не са пръскани ,иначе пак вкарваш в кошера химия .Както си тръгнал с разочорованията,скоро няма да остане и един харесван от теб .

    Г

  7. #3967
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Купете си по едно шише оцет и напръскайте бараките или от където влизат.После ще ме черпите.
    От 5-6 страници празни писаници е добре че пак научих нещо ново и си заслужава изгубеното време...

  8. #3968
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    От 5-6 страници празни писаници е добре че пак научих нещо ново и си заслужава изгубеното време...
    То човек не смее да напише нещо вече.Гледай изтрили ми поста и за оцета.

  9. #3969
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Nik_m Виж публикацията
    Утре приключвам с ваденето на мед че ми омръзна вече, сега въртя по 1 до 3 пити от плодниците но пак е нещо.
    Ако не се гони “лакома“ печалба (да се вземе меда щото е по 5лв. пък да се връща захар на сироп щото е 1.6), същите резултати се получават само с разпечатването на тия 3 пити от подниците. Проверено.

  10. #3970
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Един ЛР8 осиротял-заложил свищеви майчила. Дали не е загинала майката от мравчената киселина....

 

 
Страница 397 от 677 ПърваПърва ... 297347387395396397398399407447497 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •