При тези тенденции на времето за 2020(а така е от август 2019), хляба ще е на цената на меда. Пояснявам, колкото хляб толкова и сирене на закуска. Между другото, това щеше да се случи още миналата година, но навярно са го отложили…..Ся, друг е въпроса дали целокупния ще мине на тази диета.


Цитат
но ще е много интересно, ако започнат да обръщат внимание на заплатите на народа, че са най - ниските.......в света. По напред сме само от свободно живеещите маймуни в Амазонската джунгла. Иначе стриктно изпълняваме ДИРЕКТИВИТЕ на ЕС.

