Що е то епигенетика?
Популярна и лесно разбираема дефиниция.
По времето когато на ограмотяването на ромското население се отделяше истинско внимание Калин пита Айшето:
-Що праите там у клубо на офето сека вечер?
-Учиме.
-И що учите , ма?
-Учиме за влиянието на околната среда върху наследствените фактори?
-Що?! Що рече , ма? Я кажи така ,че да те разберем!
-Са ,че ти обясним! Я мургавка ли съм?
-Да!
-Ти като мене ли си?
-Да! Що?
-А чавето бело ли е?!
-Епа бело.
-Е, те това е влияние на околната среда!
![]()
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
Сега съм в размисли и страсити какво нещо е пазарната икономика.Преди 1,60лв/кг сахар 0,80лв/кг лук.Сега 1,60лв/кг лук,а 0,80лв/кг сахар.Може би нещата се обърнаха заради новите 12 Апостола в пчеларството.
![]()
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
За Павлинчето специален поздрав.https://youtu.be/DvKf0yk4_xE?list=RD1A7NzL4lMhc Рости ти кога ще си декларираш всичкия доход?
Имам чувството,че на дребно него декларираш?
![]()
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
https://youtu.be/Fy34OJg9W5w?list=RD1A7NzL4lMhc Заради конфликта...не съм я пущал тая.![]()
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
В момента има 49 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 49 гост (и))