Сребролюбците не са от любимите ми люде - не ги поменувай! Инак, тия, които нямат инвентар, могат да си го набавят, никога не е късно, въпрос на организация. При лоша година, как се съхранява тоя инвентар, А? Годината се очертава доста динамична и който успее да се възползва - добре, който се "оплете" - зле.
В момента има 72 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 72 гост (и))