Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 186 от 208 ПърваПърва ... 86136176184185186187188196 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,851 до 1,860 от общо 8068

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ако знаеш колко сме му мераклиите?! Ама се крие и "се таи като буа у гащи!" .
    Не си прав, който иска винаги е посрещнат с кюфтаци от диво, даже утре може да намина да пия една студена вода от Граала, че той все с него ходи

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Не си прав, който иска винаги е посрещнат с кюфтаци от диво, даже утре може да намина да пия една студена вода от Граала, че той все с него ходи
    Вашите "интимни" срещи не се броят.

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Вашите "интимни" срещи не се броят.
    Ела да снимаш, че да не са интимни .

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    ... пия една студена вода от Граала, че той все с него ходи
    Ние водата само за миене я ползваме.Другото, всичко е изпокрил. А и като усети , че го откриваме минава в нелегалност из горите.На шумкарин се прави.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,063
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Аз ако съм майстор ще оправям на всичките зад....те . Виж сега, може да се обърнеш към някой потомствен пчелар написал десетина книги да ти даде точен отговор.
    Къде се сниши? Ти не си майстор, ти си професор! Ние ашлаците сме хептен на дъното.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Къде се сниши? Ти не си майстор, ти си професор! Ние ашлаците сме хептен на дъното.


    Месия,Месия е Бати Янчо.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #7
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Рано е за този, който е закъснял!
    Да не забравяме и Бат Слави. Той ако ги отваря Май месец, пак ще има рояци

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Рано е за този, който е закъснял!


    Ти гониш рапица,а тия които нямат и инвентар какво ще правят.Не случайно,не ги напъвам и ги намалих.Знаеш пророк съм на Месията/Бати Янчо/ще ти споделя нещо.1/3 годината на отводката се задава.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,063
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Ти гониш рапица,а тия които нямат и инвентар какво ще правят.Не случайно,не ги напъвам и ги намалих.Знаеш пророк съм на Месията/Бати Янчо/ще ти споделя нещо.1/3 годината на отводката се задава.
    Сребролюбците не са от любимите ми люде - не ги поменувай! Инак, тия, които нямат инвентар, могат да си го набавят, никога не е късно, въпрос на организация. При лоша година, как се съхранява тоя инвентар, А? Годината се очертава доста динамична и който успее да се възползва - добре, който се "оплете" - зле.

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Сребролюбците не са от любимите ми люде - не ги поменувай! Инак, тия, които нямат инвентар, могат да си го набавят, никога не е късно, въпрос на организация. При лоша година, как се съхранява тоя инвентар, А? Годината се очертава доста динамична и който успее да се възползва - добре, който се "оплете" - зле.
    Абе бива ли да си толкова завистлив бе джамбазино, ми не си продавай меда на 3 лева, а като мен на 9 лв. Ама то от лекарства и захарен сироп пак като си го продал се радвай, стига си гледал в канчето на другите.

 

 
Страница 186 от 208 ПърваПърва ... 86136176184185186187188196 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 72 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 72 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •