Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 114 от 208 ПърваПърва ... 1464104112113114115116124164 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,131 до 1,140 от общо 8068

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,052
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    моля модовете да не се намесват.
    Дадено. Аз лично ще ви следя с интерес.



    П.П. След това ще почистя - обещавам, че сега си гледам филма.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Дадено. Аз лично ще ви следя с интерес.



    П.П. След това ще почистя - обещавам.
    Не търся конфликти, зададох нормален въпрос на Кандо. Дано си безпристрастен.

  3. #3
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,052
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не търся конфликти, зададох нормален въпрос на Кандо. Дано си безпристрастен.
    Всички сте мои хора, ще ви банирам наред.

  4. #4
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Кво стана с ямболския романист. Гориво ли нямаш. Ще задам въпроса по друг, по-лесен начин.

    Със 100 въоръжени мъже отивам да свалям властта. Минаваме през Ямбол, убиваме кмета, шефа на полицията, тук-там някой срещнат и на изпроводяк един галош с ник гогол, какво ще ни се случи в последствие.
    .
    И накрая ви среща Динко и ви връзва със свински опашки.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Атанасов приятелю що ще сваляш бат Бойко и ще убиваш някого? Каква ще ни е каузата? За какво да се трепеме? Ако отговориш на моите въпроси може да търсим 98 човека още.

  6. #6
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,052
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Атанасов приятелю що ще сваляш бат Бойко и ще убиваш някого? Каква ще ни е каузата? За какво да се трепеме? Ако отговориш на моите въпроси може да търсим 98 човека още.
    Аз ще ви стана ятак, но искам като докарам един камион манджа, след това вие да ми го пълните с тенекии БИО - мед от балкана. От този дето ще го изкарвате горе докато си чешете топките и се правите на айдуци, че то пчелар без кошери не може да остане.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз ще ви стана ятак, но искам като докарам един камион манджа, след това вие да ми го пълните с тенекии БИО - мед от балкана. От този дето ще го изкарвате горе докато си чешете топките и се правите на айдуци, че то пчелар без кошери не може да остане.

    А, не на тая цена няма как да стане.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Аз ще ви стана ятак, но искам като докарам един камион манджа, след това вие да ми го пълните с тенекии БИО - мед от балкана. От този дето ще го изкарвате горе докато си чешете топките и се правите на айдуци, че то пчелар без кошери не може да остане.
    Кви манжи кви хайдуци, къв балкан, ний от Ямбол до Сливен не мойм стигна. Цялата втора и трета армия, ще са връз назе. Ша сме сепаратисти и убийци и нема да има паметници от потомците.

  9. #9
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    990
    Пчеларски район
    русе
    Един ?: По време на робството/владичеството/присъствието и т.н., българите празнували ли са Коледа, Великден?...или са почивали/празнували само на официалните празници Курбан и Шекер байрям.

  10. #10
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.10.2011
    Мнения
    252
    Колеги искам да попитам. Защо не се казва ,посочва КЪДЕ ОТИВАТ ПАРИТЕ ОТ НПП?Защо не регистрираните продават пчелен мед ТОВА НЕ Е ЛИ НЕ ЛОЯЛНА КОНКОРЕНЦИЯ? Защо нищо не се казва за пчеларството след 2020г?Защо биологичните пчелини получават по 50лв + 4.77 на семейство ,а конвенционалните само по 4,77 въпреки,че изкупната цена на меда при биологичните е в пъти по висока? Обществена тайна е,че разлика между биологичен и конвенционален мед на практика няма ПРИМЕР С АКАЦИЕВИЯ,ЛИПОВИЯ МЕД И.Т.Н.Защо субсидията за биологично семейство, мед не се дава на конвенционалнно семейство мед ,а ЗА БИОЛОГИЧНИТЕ ДА ОСТАНЕ ВИСОКАТА ИЗКУПНА ЦЕНА КОЯТО КОМПЕНСИРА РАЗХОДИТЕ И без това статистиката казва ,че биологичните семейства имат реализирани по високи добиви от конвенционалните над 40кг среден добив от семейство?

 

 
Страница 114 от 208 ПърваПърва ... 1464104112113114115116124164 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 36 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 36 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •