Днес открих една добра комбинация-водка(подарък) с череши от личната градина.Столичная изкара повече от 10 години по рафтове и шкафове.Даже последните 1-2 години се вози на вратата на хладилника.На жената и е писнало да я премята в хладилника и днес ми постави ултиматум....е най-после дойде редът на водката.....а,черешите едни червени хрупкави.....само да не "поливаме розите" нощес......НАЗДРАВЕ!