Първоначално публикувано от stan-dob Колега, имаше ли далачета? Лятото го изкараха без ХР, така че не мога да кажа.
В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))
Правила на форума