Първоначално публикувано от licho76 много ми е интересно vankoto82 - какво неразбра та пусна палеца на долу Явно няма леска в региона и го е яд ! Може и да не е разбрал за какво иде реч !
В момента има 29 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 29 гост (и))
Правила на форума