Благодаря за отговорите!
Това с вятъра доколко е проблем- бях чел че обслужването на пчелите не е хубаво да се прави при ветровито време/ повече жилели/? Също така зимата биха изкарали по- трудно!Естествено ще мисля за изкуствен завет, но ми е любопитно как някои хора ограждат с тел на голо поле и оставят кошерите абсолютно без някаква защита?!
Все още съм в процес на избор на място и може да е по закътано , но ... може и баш на открито да взема!


Цитат
