Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 1063

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    Почетен Автор
    Регистриран
    13.03.2014
    Мнения
    549
    Пчеларски район
    Търговище
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Хората се чудят как да стимулират майката да снася повече в края на сезона за повече зимни пчели ,а те си я ограничават .Кой за 16 дена ,кой за 21 дни.
    Ограничаването се прави по време на последната паша, и когато приключи пашата се вади меда,третира се семейството,сменя се майката ако има нужда и се подхранва за подготовка за следващия сезон.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от радо Виж публикацията
    Ограничаването се прави по време на последната паша, и когато приключи пашата се вади меда,третира се семейството,сменя се майката ако има нужда и се подхранва за подготовка за следващия сезон.
    Ако го правите -браво на вас.На последната паша аз имам два магазина с мед и ще се зоря да ги сваля за да ограничавам майката на п...н ден.Като не си цените труда -сполай ви.И на който ви последва -успех.

  3. #3
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от радо Виж публикацията
    Ограничаването се прави по време на последната паша, и когато приключи пашата се вади меда,третира се семейството,сменя се майката ако има нужда и се подхранва за подготовка за следващия сезон.
    В събота ще му го убесня на четири очи ,ако благоволи да дойде.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Лалов Виж публикацията
    В събота ще му го убесня на четири очи ,ако благоволи да дойде.
    Пише се -обесня-.Няма нужда ,това което разбрах е достатъчно.Ако всички колеги ти последват технологията -България остава без акар.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Пише се -обесня-.Няма нужда ,това което разбрах е достатъчно.Ако всички колеги ти последват почина -България остава без акар.
    Присмял се хърбел на щърбел.

  6. #6
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Присмял се хърбел на щърбел.
    Не ти е вярно заключението .Ние сме несравними.

  7. #7
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Не ти е вярно заключението .Ние сме несравними.
    Що се отнася до заключението - абсолютно вярно е. А що се отнася до теб - даааа, ти си откъснат от върха. Не от върха - една педя над върха.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Що се отнася до заключението - абсолютно вярно е. А що се отнася до теб - даааа, ти си откъснат от върха. Не от върха - една педя над върха.
    Предавам се .Всеки знае че и радио София не може да те наддума теб.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 11 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 11 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •