ТОЗИ вариант го няма описан,и аджеба не се хващай за варианта 13-16 ден ,щото ако ти разкрия и елементарна част от операцията/всъщност направил съм го/няма и да си помислиш,че ще съществува свищевата .....
Е като не разкриваш ,защо изобщо пишеш?Два дена чакам да опишеш нещата като за по- прости хора -да разберем.Е добре -поне кажи ,като третираш с пило ,къде ти е големия ефект.Труда ти едва ли е оправдан.