На 10ти септември имаше 5 пити с пило и меден венец, на 25ти ударно намаляло пилото само на 1 като останалите напълнени с мед незапечатан. Това на 1 кошер другите не съм ги ровил, ама ме притесни дали ще има къде да се хване кълбото. Предполагам е имало принос от дъждовете последно време а и прехвърляха от 1вия, иначе не съм ги хранил много няколко пъти с рядък сироп, по 1,5кг. захар на кошер се пада. Може би ще по изядат до зимата този незапечатания и ще се хванат там или ще се хванат на 1вия като захапят 2рия. Иначе на пчели много добре все млади се виждаха.


Цитат
