Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
И колко бира отива за кило прашец?

Бира ..по това винско време? брррррррр...Така съм си натъкмил нещата,че влезе ли септемвРРРРи,отварям бурето.Но, предполагам,че един буркан вино(мерло) ще е достатъчен да вдигне желанието за събиране на"безопасен" прашец.