Колеги какво мислите за изпаряване на ОК с Мъглообразовател. Ще става много по бързо а и ефекта би трябвало да е същият. Въпросът е в какво да се разтвори ОК: вода или спирт или парафин. А може да има вече и изпробвана рецепта.
Колеги какво мислите за изпаряване на ОК с Мъглообразовател. Ще става много по бързо а и ефекта би трябвало да е същият. Въпросът е в какво да се разтвори ОК: вода или спирт или парафин. А може да има вече и изпробвана рецепта.
В момента има 10 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 10 гост (и))