Ами то на едро е ясно, че е между 4.00 и 4.20. Само на дребно е по-висока, а средната цена зависи от това какъв процент си успял да продадеш на ниската цена и какъв - на високата. Така както е организирана анкетата гледаме именно средната цена, а за в бъдеще можем да отворим още анкети, в които вече да търсим по-големи подробности за един или друг аспект от цената.

Ако искаш - отвори още сега подобна анкета, но този път да е само за цена на дребно.

Интересното е друго - почти по всички анкети от този форум се забелязва една много интересна тенденция - ХОРАТА НЕ ИСКАТ ДА ГЛАСУВАТ. Броя на посетилите анкетата е много по-голям от броя на действително гласувалите. Ето например тази анкета са я посетили 96 човека (вижда се отдолу на страницата), но са гласували само 43 от тях. Също като на изборите - много ниска избирателна активност, пък после се сърдим, че бил избран този или онзи.

Това означава, че повечето от пчеларите искат да получават информация (посещават анкетата), но в същото време не искат да дават информация (да гласуват). Искаш да вземаш, но не искаш да даваш - как се наричаше тази черта от характера?