Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 8061

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    https://www.forum.bg-nacionalisti.or...?topic=28029.0
    Всички хора със сини очи генетично произхождат от България

    Първите синеоки европейци са се появили едва преди няколко хилядолетия, откриха учени

    ,,Екип от изследователи от университета в Копенхаген, са определили географското местоположение, където за пръв път се е появила генетичната мутация, довела до разпространението на синеоките хора по света.

    Според проучването, всички хора със сини очи са генетично свързани с човек, който е живял в района на Черно море във времевия периода между 6 и 10 хиляди години, съобщава сайтът occupycorporatism.com. Любопитните резултати са публикувани в списание Journal of Human Genetics.

    Генетиците са на мнение, че мутацията на гена OCA2, довела до появата на първите синеоки хора е на възраст от около 8 хиляди години. Според д-р Ханс Ейберг – ръководител на екипа от Копенхаген, преди този момент всеки човек на планетата е бил с очи, чиито цвят е бил разновидност на кафявото.

    "Генетичната мутация, повлияла на OCA2 в нашите хромозоми, довела до създаването на "ключ", който буквално "изключил" способността им да създадат кафяви очи", коментира д-р Ейберг.

    Интересен факт в случая е, че според генетиците хората със сини очи от различни народности като датчани, йорданци и турци, притежават общи генетични корени в региона на Черно море.,,
    .................................................. ...................................
    https://lupa.bg/news/sinite-ochi-se-poyavili-parvo-krai-cherno-more_87298news.html
    ,,
    Интересни истории от другия край на света разказват как маите са били посетени от космическо същество на име Кецалкоатъл, който ги научил на астрономия, математика, медицина и селско стопанство. Кецалкоатъл е описван като същество с руса коса и сини очи, идващо от съзвездието Плеяди. Възможно ли е именно Плеядите да са мястото откъдето идва синеокия ген при хората?,,


    П.П.И не сме дошли ние българите от Плеядите а !
    Виж сега адаш.
    Маите са се родили ( появили ) от царевицата, а румънците от мамалигата.
    Дали Кетцалкоатъл е описван като същество с руса коса и сини очи или с голям ку...т.е. показалец, това си е проблем на тия дето го описват.
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    П.П.И не сме дошли ние българите от Плеядите а !
    А, от къде другаде да сме дошли?

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,603
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Виж сега адаш.


    А, от къде другаде да сме дошли?
    Та адаш фактите са си факти.
    ,,Още от най-дълбока древност китайците означават българите с йероглифа БАО със значение: “мъдреци”, “колобри”, “хора, общуващи с висшите сили на Вселената и Разума”; а днешна България наричат “Бао-цзя-лия”.,,

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Та адаш фактите са си факти.
    ,,Още от най-дълбока древност китайците означават българите с йероглифа БАО със значение: “мъдреци”, “колобри”, “хора, общуващи с висшите сили на Вселената и Разума”; а днешна България наричат “Бао-цзя-лия”.,,
    Китайците да си криптират йероглифите по някой по-сложен алгоритъм, щото всеки сульо ползвайки съответното хеширане, ще може да определи местопребиваването Ни във времепространствения континуум.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Наздраве!
    https://beerkolobars.com/

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •