
Първоначално публикувано от
Кразз
Дори и да нямаш амбиции и възможност да събираш прашец, можеш да събереш малко (става и с външен прашецоуловител) ,евентуално за подпомагане пролетта. Ако семействата са добри, би трябвало да имат доста пило. В случай, като сега,(прогноза за 10 дни лошо време),ако им подадеш прашец, е много голяма помощ за тях.