Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 60

Тема: Субсидии

Преглед на хибрид режима

  1. #1
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Даскале,не се сърди но днес научих,че един колега който ми каза че има само 10 семейства загуба се разбра,че има над 60% и той.И за какво се крие да вземе субсидията от 11лв.Тия пари са стойноста на 1 буркан мед.За пример 1 дка люцерна 70лв субсидия.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Даскале,не се сърди но днес научих,че един колега който ми каза че има само 10 семейства загуба се разбра,че има над 60% и той.И за какво се крие да вземе субсидията от 11лв.Тия пари са стойноста на 1 буркан мед.За пример 1 дка люцерна 70лв субсидия.
    Запитай Слънчо със 75 % -той , какво ще вземе , но не реве , като вас .

  3. #3
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Г-н Матеев или някой който е в кухнята на нещата би ли казал при смърност в БГ 35-50% регистрирана може ли да се поиска помощ от ЕС за българските пчелари и при 1% може ли?

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •