Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 10 от общо 60

Разгънат преглед

  1. #11
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    Наистина си прав, че всеки си вижда нещата различно и от собствената позиция, но 20 кг захар на кошер за подхранване ми се струва супер много, поне на мен де.
    Сега си погледнах в записките тази година на отводките, които съм взел на 10 Юни до средата на август, когато спрях подхранването им съм им дал общо няма и 5 кг захар на кошер, при положение, че им давах почти през ден или макс. през два по 500 мл. сироп(средно с 200 гр. захар в него).
    А на основните семейства лично аз грам захар не давам, като изключим профилактиката с Нозевит+ пролет и есен, която правя в сироп. В края на зимата по 2 питки и това е.
    Юрий е прав, по-голям ми е разхода примерно за основи при подменяне на старите пити в плодника и магазините.
    Този пост е редактиран от delpi; 04.09.2015 в 14:49. Причина: Допълнение

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •