Първоначално публикувано от petrov_ За мен лично,рамките от Козаревец са много добри.Лично мнение. 0876736873
В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))
Правила на форума