Младенофф, да не ме разбереш погрешно, щото дори и аз се разбирам погрешно.
Нищо против теб!![]()
Младенофф, да не ме разбереш погрешно, щото дори и аз се разбирам погрешно.
Нищо против теб!![]()
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))