При тези тенденции на времето за 2020(а така е от август 2019), хляба ще е на цената на меда. Пояснявам, колкото хляб толкова и сирене на закуска. Между другото, това щеше да се случи още миналата година, но навярно са го отложили…..Ся, друг е въпроса дали целокупния ще мине на тази диета.