Белтъчен глад се очартава при мен.Леската в София измръзна.Остана само дряна и кокичето.Подготвих няколко рамки с перга и мед от нафталина,но едвали ще направя преглед в празничните дни.![]()
Белтъчен глад се очартава при мен.Леската в София измръзна.Остана само дряна и кокичето.Подготвих няколко рамки с перга и мед от нафталина,но едвали ще направя преглед в празничните дни.![]()
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))