Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 36 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 354
  1. #21
    Измислих го, има едно растение дето цъфти точно сега, до към средата на септември, ама хванат ли ме че съм го засял..... Още повече 7декара, ще имам проблеми с ченгетата.Но пак ако ме не хванат.....Лайф из лайф имаше една песен някога :D :D :D :D :D :D :D :D :D

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.07.2011
    Мнения
    675
    хаха сещам се какво е :D

  3. #23
    Наблюдател
    Регистриран
    29.01.2011
    Мнения
    10
    Освен в помощ на пчелите, може да си докараш и някои лев допълнително.А може да почерпиш и нас!
    казвам се Теодор Тодоров

  4. #24
    Цитат Първоначално публикувано от teo
    Освен в помощ на пчелите, може да си докараш и някои лев допълнително.А може да почерпиш и нас!



    вече вместо да питаме цъфна ли акацията, ще питаме цъфна ли ви канабиса :D :D :D :D :D :D :D

  5. #25
    Цитат Първоначално публикувано от teo
    Освен в помощ на пчелите, може да си докараш и някои лев допълнително.А може да почерпиш и нас!
    Хихххх НЯКОЙ лев . Бе тва си е основен доход направо .А па и 7дка cool; cool; cool;

  6. #26

  7. #27
    Цитат Първоначално публикувано от doviciozo
    http://prikachi.com/images/664/5062664B.jpg
    И аз така им казах ,ама те на никой вяра нямат.
    :D :D
    За да не е офф , чувам , че ще орете за да сеете медоносна растителност - имайте в предвид , че за растения с плитко оформена коренова система е добре оранта да бъде плитка , а не като за царевица 27-30см.за поливките са опоменали по горе, важно е също на каква почва вирее самата тревичка която сте решили да насеете , или дърво което сте решили да засадите.
    Поздрави.

  8. #28
    Ще питам нещо малко в страни от темата,около пчелина ми има доста избуяла трева но аз не я окосих да не прецакам нещо билките.Може ли да кося и кога,и дали ще продължат да си цъфтят.Това е в зоната която е моя и е оградена,искам малко поне да я култивирам.

  9. #29
    Потребител
    Регистриран
    11.12.2010
    Мнения
    84
    Горещо ви препоръчвавам тази книга:
    http://books.bg/books/author/64221/
    Ще разберете че това което искаме да направим(гора от която не спира да тече нектар) го е измислила ПРИРОДАТА няма по прецизен градинар от нея.
    НЕ НА МОНОКУЛТУРИТЕ ДА НА БИОРАЗНООБРАЗИЕТО.
    Понеже един месец не съм косил райграса а не спирам да го поливам в момента е избил живовляк и всяка сутрин е отрупан с пчели.

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Владо твоето растение се казва асклепиас.Стотина растения да успееш да засадиш за няколко години ще се саморазсее не само в седемте ти декара.Не му трябва копан,поливка или косене.

 

 
Страница 3 от 36 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •