Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 136
  1. #121
    Наблюдател
    Регистриран
    08.08.2016
    Мнения
    10
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    С какъв тон ?
    С приятелски .
    Шеста година работя с облекло от лен и жегата не се чувства .
    Благодаря, може да се изпробва.

  2. #122
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Колеги, кой е най-хубавият пчеларски гащиризон за лятото според Вас, който се продава у нас? В сайта на Пчеларски Център - Южен има един модел "Прохлада", някой да го е ползвал, и какви са отзивите? Искам лек, прохладен и здрав гащиризон за летните жеги.

  3. #123
    Наблюдател
    Регистриран
    15.11.2010
    Мнения
    22
    Пчеларски район
    сандански
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Колеги, кой е най-хубавият пчеларски гащиризон за лятото според Вас, който се продава у нас? В сайта на Пчеларски Център - Южен има един модел "Прохлада", някой да го е ползвал, и какви са отзивите? Искам лек, прохладен и здрав гащиризон за летните жеги.
    Аз имам такъв гащеризон от няколко месеца. Впечатленията ми са противоречиви. Ако подухва вятър наистина чувстваш прохлада ,но иначе не. Гащеризона е трипластов и е доста тежък, може би двойно от нормален. Като се облече на голо има едно неприятно първоначално боцкане по тялото което създава известен дискомфорт. Има и някаква странна номерация и задължително трябва да се мери. Иначе е здрав. Аз го ползвам доста интензивно и не дава признаци на захабяване.

  4. #124
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Колеги, кой е най-хубавият пчеларски гащиризон за лятото според Вас, който се продава у нас?.................................
    Това устройва ли те?13892234_627012024147179_4770967164031835601_n.jpg
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  5. #125
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    тази снимка ми е позната отнякъде
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  6. #126
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Не ме устройва специално този костюм!!....имам добрички семейства, но имам и такива, на които само като им вдигна възглавницата/таблата, и ми се залепят по 10-20 на булото!!...ако някой иска да дойде да пробва!!...по без нищо!!...имам обаче и два много кротки роя, които хванах из каноьоните на Поломието, които обаче не ги продавам за нищо на света - няма по-кротки пчели от тях...догодина ще се мъча от тях да правя някаква селекция.

  7. #127
    Наблюдател
    Регистриран
    13.03.2017
    Мнения
    48
    Пчеларски район
    Сливовик
    Някой може ли да ми препоръча цяло було през,което до момента не му се е случвало да бъде жилнат :D Понеже сега работя с було от 2 плата но,като е на голо пак ме докачат и за това обличам под него анцуг и фланела :D А за тези,които ще кажат ти си луд не е по-мое желание а защото съм алергичен преди това ходех по-къси гащи и було до кръста :D

  8. #128
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    Не се впрягай ,а виж предложението от веселата му страна.89b9818d9e0b8a12c215a72084787578.jpg
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от sandan Виж публикацията
    Аз имам такъв гащеризон от няколко месеца. Впечатленията ми са противоречиви. Ако подухва вятър наистина чувстваш прохлада ,но иначе не. Гащеризона е трипластов и е доста тежък, може би двойно от нормален. Като се облече на голо има едно неприятно първоначално боцкане по тялото което създава известен дискомфорт. Има и някаква странна номерация и задължително трябва да се мери. Иначе е здрав. Аз го ползвам доста интензивно и не дава признаци на захабяване.
    И аз вече съм с такъв, след дълго чакане. Не ми е съвсем по мярка, но става. Днес му беше сефтето, тъкмо в голямата жега с червения код. Потвърждавам, че като има ветрец, е добре, ако няма, не чак толкова. Косих с бензиновата коса, нахвърлиха ми се от близките кошери и нищо. Друг път в такава ситуация отнасям поне 5-6 жила, докато избягам. Този път им се подсмихвах ехидно и си довърших косенето без произшествия. Кожените ръкавици отнесоха поне трийсетина жила, ама на мене нищо. Засега отзивите са добри, идеален за алергичните. Мисля да си го ползвам редовно.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #130
    Ако някой още не знае за какво се използва булото, ето да види.
    https://www.youtube.com/watch?v=VXelmRhm_5c

 

 
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •