Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 14 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 136
  1. #71
    Наблюдател
    Регистриран
    11.05.2012
    Мнения
    8
    Колега да ти е честит. Надявам се, че при този няма да имаш моите проблеми с един закупен от Бг. Имаше 2 вида когато ги купувах и купих по - добре изглеждащият и по - удобен ( струваше 30 лв.) ОБАЧЕ има много минуси. Благодарение на него получих няколко интересни ужилвания. Първото беше в областта на лимфните възли а второто ( след малка преработка на шапката) в сънната артерия Така беше направен, че като клекнеш и ... шапката се опъва и застава на тила. Мрежата ти се залепва за врата и лицето и пчелите само това чакат. Докато работиш наведен напред като се изправиш, шапката ти пада на очите и ... много е забавно. Преправих му шапката и нямам вече този проблем, но сега пак ще трябва да я преправям. Така, че ако се сметне всичко: костюм - 30 ръкавици - 20 було - 15 и ето го 65лв. ма материята е нещо като чаршаф (държи хладно лятото това поне е хубаво)

  2. #72
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана
    Преди седмица взех един кашон основи от павилиончето на пазара при Пламен.
    Вчера ги налепих, но в кашона вместо 100 броя само 68 днес отидох при него и му казах и човека вика че не е знаел и ще ми даде и останалите 32.
    Малко са коректните търговци, като него другите щяха да си вземат 25 лева в джоба.
    Днес си купих и памучен блузон само 15 лева а на другите места по 25, вече си ходя само при него да си пазарувам.

  3. #73
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.03.2011
    Мнения
    505
    Блузона не е зле, виждал съм го. Не знам каква материя е, ама двата обръча на маската са големи, като долния е по-ниско от стандартното и не позволяват допиране на материята към тялото....тая система осигурява прохлада и не жилене.....има и всякакви размери....
    ...тва ако става въпрос за магазина на пазара ?
    Цитат Първоначално публикувано от Charles Bukowski
    У някои хора няма и грам лудост. Представете си какво противно съществуване водят!

  4. #74
    VIP Автор
    Регистриран
    25.02.2013
    Мнения
    3,662
    Пчеларски район
    Монтана

    Блузон

    Ето
    http://prikachi.com/images.php?images/358/6043358x.jpg
    На мен ми хареса.

  5. #75
    Потребител
    Регистриран
    18.03.2013
    Мнения
    90
    Пчеларски район
    общ. Козлодуй , обл. Враца
    Някой ползвал ли е този костюм , идеята с мрежичка отпред на блузона ми се вижда примамвлива

    http://www.rabotni-oblekla.com/bg/%D...82%D1%8E%D0%BC

  6. #76
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Не ти го препоръчвам...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  7. #77
    Наблюдател
    Регистриран
    07.06.2012
    Мнения
    12
    Мнения за тези облекла?
    http://pelikanbg.com/%D0%97%D0%B0%D1...-products.html
    По точно блузона гръцки модел и гащеризона?

  8. #78
    Почетен Автор
    Регистриран
    11.02.2011
    Мнения
    627
    Гащеризона съм го купувал от там. Плата е тънък и още първата година се скъса на коляното. Това малък проблем, но булото така е направено, че постоянно се свлича напред и пречи много. Аз го махнах и ползвам гащеризона с отделно було.

  9. #79
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Има много по-хубави от тези но и по-скъпи... А както е отбелязал и Светозар Каменов плата е твърде тънък (нискокачествен)...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  10. #80
    Автор
    Регистриран
    11.05.2014
    Мнения
    175
    Здравейте, на всички. Ровя из темите и от няколко дни и си търся защитно облекло, тъй като сега прохождам в пчеларството. Разгледах доста продукти който се предлагат в БГ, но и така не си харесах нищо определено. Търся гащирезон бял цвят, просто защото ми харесват. Очаквам от облеклото да ми доставя максимална защита от ухапвания. Като не очаквам че никога няма да ме ухапят през облеклото или по друг начин. Но нека се защитя максимално колкото мога. Не обичам жиленето просто защото ме боли, иначе не съм алергичен. Прочетох мнение на колега за продуктите Jawadis от който е доволен, само дето лично на мен ми идва скъпичко и трудно мога да си го позволя. Също четох за някакви Турски облекла но и от тях не мога да намеря в интернет. Спрях се за момента на това ще съм безкрайно благодарен за съвет от ваша страна дали си заслужава или да се ориентирам към нещо друго?
    Малко снимков материал:
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	$T2eC16JHJGwE9n)ySdiqBQpqVgLn1!~~60_58.JPG
Прегледи:      449
Размер:	20.9 KB
ID:	1355

 

 
Страница 8 от 14 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •