Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 136
  1. #31
    Потребител
    Регистриран
    28.05.2012
    Мнения
    73
    Пчеларски район
    Пловдив
    С тези облекла как се справяте в тези жеги?
    Аз си взех от тези гащеризони предназначени за боядисване, нещо такова: http://911.bg/a2/gashtirizon-za-boia...l-4318646.html
    Вярно, не е някакъв плътен(дебел), но пък стои широко, не е плътно по тялото и пчелите трудно могат да те ужилят. Най-много да го заздравя на някои части като раменете, трапеца.., където е по-плътно по-тялото. Булото ми е мрежещо от всички страни, вятъра минава през мен, та така по-се живее.

  2. #32
    Наблюдател
    Регистриран
    21.02.2011
    Мнения
    48
    Моят е същият но много лесно се прогаря от пушалката.

  3. #33
    Цитат Първоначално публикувано от Gogo
    С тези облекла как се справяте в тези жеги?
    Аз си взех от тези гащеризони предназначени за боядисване, нещо такова: http://911.bg/a2/gashtirizon-za-boia...l-4318646.html
    Вярно, не е някакъв плътен(дебел), но пък стои широко, не е плътно по тялото и пчелите трудно могат да те ужилят. Най-много да го заздравя на някои части като раменете, трапеца.., където е по-плътно по-тялото. Булото ми е мрежещо от всички страни, вятъра минава през мен, та така по-се живее.
    Аз съм бояджия и работя с подобен но струва 12 кинта и е от някаква хартия която диша отвътре на вън и си работя отдолу по боксерки, много е здрав и не гори.

  4. #34
    Цитат Първоначално публикувано от doviciozo
    Цитат Първоначално публикувано от Gogo
    С тези облекла как се справяте в тези жеги?
    Аз си взех от тези гащеризони предназначени за боядисване, нещо такова: http://911.bg/a2/gashtirizon-za-boia...l-4318646.html
    Вярно, не е някакъв плътен(дебел), но пък стои широко, не е плътно по тялото и пчелите трудно могат да те ужилят. Най-много да го заздравя на някои части като раменете, трапеца.., където е по-плътно по-тялото. Булото ми е мрежещо от всички страни, вятъра минава през мен, та така по-се живее.
    Аз съм бояджия и работя с подобен но струва 12 кинта и е от някаква хартия която диша отвътре на вън и си работя отдолу по боксерки, много е здрав и не гори.

    я направи една снимка братле, ако не те затруднява

  5. #35
    Почетен Автор
    Регистриран
    03.05.2011
    Мнения
    766
    Пчеларски район
    Царево
    И от кой магазин си го купил,или верига магазини.
    Знам доста неща,но и доста ПОВЕЧЕ искам да науча!!!

  6. #36
    Автор
    Регистриран
    18.03.2012
    Мнения
    122
    Как 250$ за гащеризон!? Вие не сте добре. 100 кинта струва в пчеларския магазин в Младост. Аз си взех но не цял гащеризон, а яке+ було за 50 или 60 лв не помня вече.
    "Въображението е по- важно от знанието"- Алберт Айнщайн.

  7. #37
    Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    132
    Миналата година го взех за 40 лв гащеризон от Плевен, от Темел петек Супер яка материя. Цепна се веднъж между краката, но то е защото съм дебел. Зашихме го и не е мръднал.
    К'ви 250$? Колко мед трябва да продадете за един гащеризон?

  8. #38
    Потребител
    Регистриран
    14.02.2011
    Мнения
    61
    Търся да си закупя мрежа за було,на черна,масово се продава такава мрежа но е сива ,същата за комари като в железариите са и двете.Проблема е че сивата не е с добра видимост.Гледа се като в мъгла Има тук едно две места където се продава черна,но е от плат и се къса прекалено лесно,а трябва да е по дебеличка като на магазините була.Пробвах да е пръсна с черен авто спрей,но като изсъхне е лепкава и се принудих да е изтрия с разредител.

  9. #39
    Гилън утре ще видя дали имам нов при мен и ще ти го дам,ако няма ще поръчам и началото на седмицата ще ти го дам,фирмата ми ги купува като консуматив така че споко.

  10. #40
    Потребител
    Регистриран
    28.05.2012
    Мнения
    73
    Пчеларски район
    Пловдив
    Ще е добре направо да кажеш откъде ти ги купува, гледам и други се интересуват. Може и да му удариш някоя снимка.. пък ако не стане, да ти изкупим поетапно консумативите )

 

 
Страница 4 от 14 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •