Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 136
  1. #11
    Цитат Първоначално публикувано от borislav aleksandrov
    може и оттук http://beekeeping-equipment.alle.bg/

    Някой купувал ли си е от тези гащеризони,да си каже мнението,че искам да си взема ама това е малко като да се купи /мачка у торба/ ха ха.На снимката всички са хубави.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Шапката е с метална мрежа. Тежка и неудобна. Вижда се лошо и може да ти набие главата в раменете от тежест.

  3. #13
    Благодаря за отговора, много е лошо да пазаруваш от интернет и да не знаеш какво ти пробутват.Кофти е че на 90 км от тук няма място за пчеларски инвентар като хората.

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Аз миналото лято купих един много хубав гащеризон за брат ми, че ми се налагаше да ми помага от време на време, някъде около85лв беше, но си струваше. И мрежата е хубава. Мисля, че беше от полските.

  5. #15
    И аз търся нещо до 100 лв но в сайтовете няма, и май ще ходя до София.

  6. #16
    Взех си гащеризон за 23 лв.Памучен плат,бял,хубаво було и много удобен.Майка ми е шивачка и каза че реалната цена като плат и работа на такъв тип облекло е около15 лева.Радвам се че не си взех марков който ще е същия само парите му са нереални.

  7. #17
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2011
    Мнения
    248
    Къде в София мога да купя добър гащеризон. Понеже немога да се опазя чист докато работя искам нещо около 50лв, което да ползвам и хвърля есента.

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    1,424
    Пчеларски район
    Родопи
    Във всеки пчеларски магазин предлагат гащеризони. Отиваш мериш кпуваш.
    Има разлика между различните гащеризони. Има й хубави материи, които щадят температурния режим на тялото има и такива дето доста запарват. А като се изпоти човек, пчелите почват да се дразнят.

  9. #19
    Наблюдател
    Регистриран
    12.06.2012
    Мнения
    1
    Колеги, интересуваме има ли гащеризон или някакъв друг тип работно облекло през което пчелите да не могат да жилят?

  10. #20
    Kато човек който има доста километри на мотор се сещам за дъждобран с гумирано покритие но ако стоиш с него на жегата сигурно ще ти е неудобен за работа

 

 
Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •