Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 15 от общо 15
  1. #11
    Заслужил Автор
    Регистриран
    21.03.2015
    Мнения
    442
    Пчеларски район
    общ.Левски,обл.Плевен
    Импрегнаторите на водна основа са много добри.Ползвал съм няколко пъти и съм много доволен,покриват идеално и след това боята която също е на водна основа направо се разлива,ще кажеш че я нанасяш с пистолет.Аз ползвам импрегнатор и боя които са готови за употреба и не ги разреждам,само хубаво ги разбърквате,да се получи хомогенна смес.

  2. #12
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.01.2016
    Мнения
    338
    Пчеларски район
    Павликени
    Цитат Първоначално публикувано от freddie46 Виж публикацията
    Импрегнаторите на водна основа са много добри.Ползвал съм няколко пъти и съм много доволен,покриват идеално и след това боята която също е на водна основа направо се разлива,ще кажеш че я нанасяш с пистолет.Аз ползвам импрегнатор и боя които са готови за употреба и не ги разреждам,само хубаво ги разбърквате,да се получи хомогенна смес.
    Какъв импрегнатор си ползвал,на Сократес или друг?

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    14.02.2011
    Мнения
    23
    Най-добрият е стипца с домашен сапун
    Ако вярваш на всичко,което четеш,по-добре не чети

  4. #14
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    Ако дървесината е мината един път с ленено масло, след това ок ли е да се мине с такъв импрегнатор за влага, мухъл и дървояди или вече е късно?
    При пчелите има мед, защото има ред!

  5. #15
    Наблюдател
    Регистриран
    13.03.2016
    Мнения
    3
    След лененото масло забравяш за водоразтворими продукти. В дърводелството ползвам продукти на http://www.uvix-bg.com/
    Боите са по-качествени от всичко което се продава в магазините. А и са по евтини защото нямат дистрибуция, която да натоварва цената. Могат да се поръчат с доставка

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •