Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 287 от 311 ПърваПърва ... 187237277285286287288289297 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,861 до 2,870 от общо 3101
  1. #2861
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    .........
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	ff.jpg
Прегледи:      332
Размер:	24.1 KB
ID:	10675

  2. #2862
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    - Докторе не мога да заспя!
    - Представете си, пачка от 1000 лв. по един, и ги бройте, все ще заспите по някое време!
    На другия ден:
    - Какво стана, помогна ли?
    - Ами не! Броих, броих, и все ги изкарвам 999 лв. Броя и пак броя, и пак, и не мога да заспя от нерви, че ми липсва един лев...
    Докторът:
    - Май по добре да се върнем на конвенционални средства - ще броим овце!
    На третия ден:
    - Какво стана, броихте ли овцете?
    - Не е за вярване! Броих, броих, и тъкмо да заспя, последната овца ме погледна в очите и попита : „Абе, какво стана с оня липсващ лев от 1000?"
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  3. #2863
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Един мъж живеел сам в голям апартамент и решил да даде едната стая под наем, пуснал обява...дошло едно младо момче, рабрали се за всичко, и най-вече да се спазва тишина, заради съседите - да нямат проблеми. На другата вечер към 7ч. по едно време думба-лумба от стаята на момчето, голяма гюрултия...влиза нашия човек и гледа младежът бичи на барабани здраво:
    - Кво става бе младеж, нали се разбрахме да пазиш тишина??!!
    - Хазяин, само тази вечер!! - утре имаме концерт и трябва да репетирам!
    На другия ден по същото време пак същия филм - едни сола на барабаните, голям джангър....нашият човек пак влиза в стаята на младежа:
    - Абе нали каза, че няма повече да вдигаш шум!!
    - Хазяин, отмениха концерта за утре - тази вечер за последно, обещавам!!
    На другия ден обаче пак отменили концерта и младежът вечерта пак почнал да репетира....минало час, а никой не влиза да му прави забележка, почнал още по-силно да бичи на барабаните - пак никой не идва.....младежът отишъл до стаята на хазяина си и почукал на вратата, никой не отговаря....пак чука - нищо....отворил вратата и що да види - хазяинът му лъска здраво бастуна:
    - Хазяин, кво правиш, бе човек???
    - Репетирам за довечера да ти е*а майката!!!

  4. #2864
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Честита баба Марта. И като бършите д....то внимавайте да не оцапате мартеницата.

  5. #2865
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Кацнал Веско Хляба в Париж, взел такси и казал:
    - Откарайте ме в най-скъпия локал, с най-хубавите момичета.
    Пристигнал там и още от вратата викнал:
    - Търся Мишел, имате ли Мишел тука, много е спешно, трябва да я видя веднага!
    - Мосю! Да, имаме Мишел, тя е най-скъпо платеното ни момиче и обикновено е свободна, моля, изчакайте я.
    Чакал той и ето - по стълбите надолу бавно и с достойнство слиза Мишел - ослепително красива и сексапилна.
    - Господине, търсили сте ме, аз съм на Вашите услуги, но трябва да Ви предупредя, тарифата ми е много висока, аз взимам 1000 Евро за половин час.
    - Няма значение, много ми е спешно, имам парите, да се качваме веднага!
    На другия ден се повтаря пак същото, влетява той в локала и пак спешно търси Мишел. Слиза Мишел, отново ослепителна и секси, и му казва:
    - Господине, радвам се, че сте така настоятелен, но трябва да Ви предупредя - тарифата ми е същата и не приемам чекове или кредитни карти.
    - Няма значение, много е спешно, имам парите, да се качваме веднага!
    На третия ден той пак влетява като на пожар в локала и отдалече вика:
    - Къде е Мишел, трябва веднага да я видя!
    Слиза Мишел в цялото си великолепие, още по-съблазнителна от преди и му казва:
    - Господине, Вие ме учудвате, никой от клиентите ми не е идвал три дни подред като Вас и трябва да Ви предупредя - не давам отстъпки за количества, тарифата ми е пак същата.
    - Няма значение, имам парите, да се качваме веднага!
    Качват се те и той за трети пореден ден получава неописуем секс. Този път обаче Мишел не може да устои на любопитството си и му казва:
    - Господине, моята класа не ми позволява да питам клиентите си такива неща, но никой досега не е идвал три дни подред. Кой сте Вие? От къде сте?
    - От България. От Трявна.
    - Трявна! Колко се радвам, аз имам сестра, омъжена там, може и да сте чували за нея!
    - Да, знам, градът е малък, познавам сестра Ви, тя ми даде 3000 Евро да Ви ги предам...



    Като гледам рекламите по телевизията си мисля, че е крайно време да се отпечатат банкноти с номинал 9,99 лева!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  6. #2866
    Наблюдател
    Регистриран
    14.05.2020
    Мнения
    46
    Пчеларски район
    Мало Бучино 804м
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	IMG-2f469306d3a60871e25b374607b7c474-V.jpg
Прегледи:      259
Размер:	70.8 KB
ID:	10677жената ми го прати

  7. #2867
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Къде са мазнинките ?

    https://www.vbox7.com/play:21bbca3fbb

  8. #2868
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Ако още не сте разбрали - от вчера започна предизборната кампания!
    В продължение на месец от всички масмедии ще ни разясняват отговорите на някои въпроси:

    - Може ли да се забременее от анален секс ?
    - Разбира се. Нали така се раждат политиците...



    Един човек чакал на опашка пред банката,
    чакал, накрая му писнало и казал:
    - Е, не! Отивам на тия политици да им е*а
    ******!!!
    Връща се след около половин час, нарежда се пак мълчаливо,
    а човекът зад него, който му пази ред, го пита:
    - Какво стана, е*а ли ги?
    - Не, там опашката беше по-дълга...



    Над половината работещи българи са доволни от заплатата, която получават.
    (Анкетата сигурно е правена в парламента)




    По времето на соца имало един цигански оркестър, който свирел по митинги и конгреси на ЦК из цяла България и така циганите в него си изкарвали прехраната. След 1989 г. дошла демокрацията и нямало вече митинги и конгреси, та циганите се видели в чудо. Решили да оферират новата власт, да им свирят на техните събития. Пратили най-младия тромпетист – Асан, в София, като изрично му забранили да споменава на новата власт, че са свирили за БКП-то.
    След два дена идва Асанчо тъжен. Наобиколили го циганите от цялата махала:
    – Кажи, Асане, какво стана?
    Асан:
    – Ми к’во… като разбраха, че сме свирили за БКП-то, ме изхвърлиха, че даже и шамари ядох.
    – Бре, Асанчо, к’ъв си прост, начи! Нали те предупредихме да не им казваш, че сме свирили на комунистите?!
    – Бе, аз не им казах бе, бате, ама те беха същите и ме познаха...




    "Политиците и пелените трябва да бъдат сменяни често. По една и съща причина." (Марк Твен)


    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  9. #2869
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    -Трябва да спрем да пием!
    -Добре, къде да спрем?

  10. #2870
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Един ден ще разказвам на внуците си, как в продължение на дни съм лежал, ял и спал, за да спася човечеството.

    След Covid-19 очаквайте през пролетта Covid-19 Lite и Covid-19 Pro през есента
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

 

 
Страница 287 от 311 ПърваПърва ... 187237277285286287288289297 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •