Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 291 от 311 ПърваПърва ... 191241281289290291292293301 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,901 до 2,910 от общо 3101
  1. #2901
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    На тоя свят всичко е възможно.Само две неща не са.Едното е евреин да загуби монета.Другото е арменец да я намери и да му я върне.

    Някой да познава евреин търговец на зарзават? А арменец миньор или металург?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #2902
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Избягалия на територията на градската болница ротвайлер, излекува набързо 3-ма пациенти с парализа на долните крайници, а на други 2-ма облекчи дълго лекуван запек.

  3. #2903
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    - Лелче, къде се намира....
    - Още веднъж ми кажи "лелче" и си там.

  4. #2904
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Един мъж от село тръгнал за града на пазар. Ходил той по пазара, разгледал всичко, купил си една гъска и тръгнал да се прибира. На връщане минал през центъра и гледа - кино. Решил да види какво е това, обаче на вратата не го пуснали да влезе с гъската. Нашият мислил, мислил и я скрил в потурите. Пуснали го в киното, влязъл, филмът започнал, обаче гъската шавала непрекъснато в потурите и не му позволявала да гледа. На него му писнало и извадил главата й през дюкяна на панталона. След пет минути жената до него припаднала.
    Завели я на доктор и той я пита:
    - Какво се случи?
    - Седя си аз в киното и до мене някакъв мъж.
    Изведнъж той си извади оная работа и аз припаднах.
    - Е, какво толкова? Не си ли виждала ***?
    - А, виждала съм. Ама неговия *** ми ядеше от пуканките...



    - Прибирам се през нощта и какво да видя - седи на тротоара ...жаба. Вдигнах я, лежи доверчиво в ръката ми. Взех я с мен в къщи, сложих я до мен на леглото и съм заспал... Събуждам се сутринта и какво да видя - лежи в леглото младо хубаво момиче, съвсем голо... Вярваш ли ми?
    - Да!
    - А жената не вярва...


    Магазин за алкохол. Клиентите искат кой мускатова, кой троянска, кой карнобатска. Продавачът налива от един бидон и лепва съответния етикет. Един иска ямболска. Продавачът отсича: "Няма". Клиентът казва: "Нали има още в бидона, не е свършила?" Продавачът: "Ракия има, етикет няма!"..
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  5. #2905
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Хората се делят на две категории - тези от първата имат чувство за хумор,
    а онези от втората имат чувство, че са от първата.


    Една стара мома повикала нотариуса, за да състави завещанието си.
    Нотариусът:
    - Какво искате да завещаете?
    - Имам 40 000$ на сметка!
    - И как бихте искали да ги разпределите?
    - Разбирате ли, цял живот съм живяла сама, почти не съм излизала от вкъщи и затова бих искала погребението ми да се помни дълго от всички. Искам да завещая 35 хиляди за погребението си.
    - За 35 хиляди може да се организира доста сносно погребение! А какво ще правите с останалите пет хиляди?
    - Разбирате ли, никога не съм имала мъж... Затова искам за пет хиляди да намеря някой мъж, който да ми даде малко любов!
    Нотариусът оформил цялата документация и казал, че ще се опита да намери такъв плейбой.
    Като се върнал у дома, разказал всичко на жена си. Тя му казала, че за 5 бона сама ще го закара до тази жена и няма да счита това за изневяра.
    На сутринта тя закарала мъжа си до дома на възрастната госпожица и останала да го чака в колата. Минал час, два, но мъжът й не се появявал.
    Тогава жената на нотариуса започнала да свири с клаксона.
    Отгоре се отворил прозорецът, показал се нотариусът и казал:
    - Скъпа, вземи ме утре сутринта. Тя реши да бъде погребана за сметка на общината...



    Забелязали ли сте, че всички устройства за търсене на разум са насочени извън Земята?
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  6. #2906
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    -Каде работите?
    -Никъде.
    -Какво правите?
    -Нищо.
    -Но това е чудесна професия!
    -Да, ама конкуренцията е жестока.

  7. #2907
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Някъде прочетох това

    Важно съобщение!!!
    Всички с ваксина на Pfizer и Moderna да идат близо до клетка на 5G, за да получат ъпдейти за новите версии на вируса.
    Тия със Спутник V на УКВ 103,4 мегахерца!
    А тия с Астрата да се пазят от ръжда...
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

  8. #2908
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    2023 година. Последният неваксиниран българин Бай Иван копа градината си на село, слушайки музика по радиото. Джипито седи на дувара, люпи семки, и вяло го кандърдисва.

    - Хайде бе Бай Иване. Дай да я бием тази ваксина. Целия свят се ваксинира. Само ти не искаш.
    - Няма пък - инати се Бай Иван.
    По едно време от радиото се чува:
    - Открит е нов щам на вируса. Специално за Бай Иван

  9. #2909
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    (Тези дни из форума се подхванаха едни теми, едни снимки ...)

    Психиатър показва картината “Тримата богатири” на пациент и го пита какво вижда на нея.
    - Виждам трима гейове.
    - Защо?!
    - Как защо? Трима мъже, нито една жена, не са ли гейове?
    Докторът вади друга картина, ято лебеди. Пак го пита какво вижда.
    - Виждам ято летящи гейове.
    - Защо?
    - Как защо? Летят един зад друг, гледат си в задниците.
    Докторът, вече малко изумен, пак го пита:
    - А на мен как гледате?
    - Според мене вие също сте гей.
    - И защо?
    - Е, как защо, цял ден тука седите и събирате картинки за гейове...




    Младо момче решило да разнищи проблема с третия пол и кой човек е педер@ст. Отива при баща си и пита:
    - Тате, какво е това педер@ст?
    - Питай дядо си, моето момче, той е по начетен! - отговорил бащата.
    Отива детето при дядо си и пита:
    - Дядо, какво е това педер@ст?
    - Трудно ми е да ти го обясня с две думи -казал дядото -ще ти разкажа една история.
    Като младеж израснах на село. Като се запролетеше, и се качвахме със стадата овце в планината да ги пасем. Та качваме се на високото с дядо ти Вуте и дядо ти Нане, но сме млади и ни се иска, обаче няма жени и за това теглим чоп кой през коя седмица да е жена в компанията. Първата седмица бях аз. Не е за описване какво преживях. Втората беше Вуте - не е за описване какво му се случи. Третата трябваше да е Нане, обаче той се отказа....Та това е то да си педер@ст!






    Заекът отива при змията и казва:
    – Искрено ти се извинявам, че се еб@вах с теб, че нямаш крака. Дай да си стиснем ръцете и да забравим за случката…
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  10. #2910
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    През Средновековието във Фландрия (днешна Белгия) имало професия „събирач на урина“. От урината извличали амоняк, а от него селитра, която се ползвала при производството на барут. Събирачите обикаляли всяка сутрин с казаните и купували урината. Естествено, появили се хитреци, които разреждали урината, за да получат повече пари. Тогава се появила професията „дегустатор на урина“, който на място дегустира и определя концентрацията и качеството ?.

    Но дошло Възраждането, появили се други способи за извличане или добиване на амоняк, и професията „дегустатор на урина“ станала ненужна. И ето, всички специалисти по урина напуснали Фландрия, преместили се в България и основали пивоварната Каменица

 

 
Страница 291 от 311 ПърваПърва ... 191241281289290291292293301 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •