Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 301 от 311 ПърваПърва ... 201251291299300301302303 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,001 до 3,010 от общо 3101
  1. #3001
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Две секретарки си говорят:
    - Как е шефът ти?
    - Ами как... Подари ми кожено палто, пръстен, гривна, огърлица... Поиска ръката ми.
    - Мръсник! Вече е решил да икономисва.

  2. #3002
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    848
    Пчеларски район
    Брезово
    Заминал Василий Иванович Чапаев в Англия, опит да обменя. Връща се, на летището го посреща Петка. А Василий Иванович излиза от самолета в смокинг, след него 20 броя куфари носят, от багажния отсек Мерцедес подкарват...
    - Откъде толкова пари, Василий Иванович?!
    - Виждаш ли, Петка, седнахме с техните лордове покер да играем. Един ми вика: "Каре аса!". А аз: "Покажи!". А той ми вика: "Ех, Василий Иванович, ние все пак тук всички сме джентълмени!".
    И като ми тръгна една карта...

  3. #3003
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    "Дванадесетте стола" по романа на Илф и Петров
    https://pchelari.com/forum/showthrea...870#post176870

  4. #3004
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    В Украйна изразът "Иди нахуй!", ще бъде заменен с "Иди напутин!"

  5. #3005
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    В Украйна изразът "Иди нахуй!", ще бъде заменен с "Иди напутин!"
    Сега пък реклама на Путин ли правиш? То както върви ще излезеш прав.Цяла Украйна ще иде на Путин.
    ЕС.Няма ускорено приемане на Украйна.Борел "Сгрешихме с обещанията за НАТО". САЩ. На Украйна не са нужни самолети. И то какво ѝ остана? Да иде на Путин.
    п.п. За малко да пропусна. Ако не бяха слушали еврогейски джендъри и хамерикански либерасти сега нямаше да идат "на Путин". Зеленски."Западът ни излъга".
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #3006
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ...Ако не бяха слушали еврогейски джендъри и хамерикански либерасти сега нямаше да идат "на Путин". Зеленски."Западът ни излъга".

  7. #3007
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ... Ако не бяха слушали еврогейски джендъри и хамерикански либерасти...

    Зеленски: "Западът ни излъга".
    Преди войната си мислех , че у нас не може да стане по-лошо ...
    Оказа се, че просто ми е бедна фантазията!




    Винаги съм бил против казармата, въпреки че съм ходил. Според мен трябва да я въведат за един месец. Гледам, по улиците крачат някакви младежи с прически, по гащички, изскубали си веждите, говорят като минзухари, едни такива мазни и превзети. Представям си, как такъв юноша отива на гости у съученичка. Момичето му направило салата, опържило кюфтета, сипала ракия – демек постарала се. Идва нашият и иска фреш от круша. Сяда далеч от нея и си играе на смартфона. Дума не може да обели от притеснение. Не хапва нищо, щото е вегетарианец – изпитва искрена жал към умрели свине. Смята се за оригинален, като и пуска тъпи клипчета на телефона си. Девойката все пак му се нахвърля от скука. Правят две минутен секс с меката му болнава пишк@. После той си отива, а тя става лесбийка.
    Спомням си първата отпуска в казармата. Прибирам се на село. Тогавашната ми приятелка ме чака на двора. Отварям вратата, а тя търчи с водна чаша водка и парче пастърма. Думи няма – ръцете и треперят по-силно от „обичам те“. Пия, ям, целувам в движение. Знам, че мириша на обществен канал, но сръчно я намествам в спалнята. Влизам в нея. Очите и се облещили, като три литрови буркани…
    Днешните младежи са презадоволени – лаптопи, фейсбуци, дрешки, слушалки… нямат идея, какво е копнеж, не знаят, какво е да нямаш… но умеят да преинсталират Уиндоус и Андроид. Вземи му поговори на това девойче. Щом те е поканила, а ти си отишъл, значи се харесвате. Изключи си шиб@ния телефон, не и давай да пуска телевизора. Пийни ракия, хапни от кюфтетата (яденето на плодове води до сношение с друг мъж), похвали как е сготвила. Ако си глупав или много притеснителен, просто я погледни в очите и кажи, че има много красив задник. Първоначално момичето ще приеме думите ти за простащина, но вътрешно ще одобри комплимента ти. Произнасяй цялото и име без умалителни форми. Говори, интересувай се от нея, опознай я – така разговорът няма да е посредствен. Приказвай за книги, не за предавания, разкажи и твоя идиотска история (все имаш някоя) – бъди забавен, но не шут, бъди мъж, а не тарикат. Щом спре да се смее я целуни. Целуни я, глупако, не казах да и пипаш гърдите и не си върти езика като някой пумпал, по-нежно деб@. Хвани я за кръста или ребрата – бъди уверен. Глътни на екс последната ракия (че да не ти трае акта едно измиване на чиния). Гледай я в очите. Ако е девствена, трябва да си трижди по-внимателен, ако не… също. Не и тикай главата да ти прави мръсотии… но ти и направи, колкото и да си непохватен. Мачкай, докосвай, разузнавай кое и харесва – ако не разбираш – питай, не е срамно. Навлизай медоносно. Не я блъскай като вратичка на печка – първо джентълменски, накрая дърварската. Ако искаш да я задържиш си пусни вежди, къпи се поне на два дни и забрави за Фейсбука. Заведи я на театър, вместо на кино – обещавам ти, че тя ще го оцени. Ако чуеш в училище някой да говори презрително за нея, просто светкавично му нацепи един в брадичката (дори да е от големите). Може после здраво да те бият, но по-ценното е да си рицар в очите и… да напълниш джобовете си с мозъка на любимата. А рицарите са такива, защото са яли много бой… те са благородни пазители… въпреки всичко…


    Как се правят латексовите ръкавици?
    Има един голям казан с течен латекс, минават китайци и си потапят ръцете, като изсъхне свалят ръкавиците.
    Не искам да се замислям за презервативите...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  8. #3008
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    848
    Пчеларски район
    Брезово
    Чапай и Петка ги подгонили белите и нашите тръгнали да преплуват река Дон. Плуват, плуват, ама по едно време Чапаев почва да се дави. Петка го измъква на брега и почва да му прави изкуствено дишане. Един час, два часа - Чапай бълва вода. Петка казва:
    - Другарю Чапаев, ако ме чуваш помогни някак.
    - Извади ми гъза от реката, че изпомпахме Дон!

  9. #3009
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    "Дванадесетте стола" по романа на Илф и Петров
    https://pchelari.com/forum/showthrea...870#post176870
    Между другото - много добра книга, чете се лесни и дори е развлекателна. Чел съм я няколко пъти и се забавлявам с разсъжденията и диалозите на Великия комбинатор Остап Бендер...

    Един от многото, кой-по-по-най, цитати..."...Той обичаше и страдаше - обичаше парите и страдаше при тяхната липса..." - Остап Бендер

  10. #3010
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    ...Остап Бендер
    Онзи същия, който знае "около четиристотин сравнително честни начина за измъкване на пари" ?
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 301 от 311 ПърваПърва ... 201251291299300301302303 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •