Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 266 от 311 ПърваПърва ... 166216256264265266267268276 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,651 до 2,660 от общо 3101
  1. #2651
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Чувам от двора на съседите викове, поглеждам и виждам - бай Пешо се подал половината навън от прозореца на москвича си (отдавна не в движение) и крещи: - Шестдесет и две-е-е! Шестдесет и три-и-и-! Шестдесет и четири-и-и! Шестдесет и пе-е-е-ет!!!" Питам кака Мара: - Кво му става на бай Пешо?!? - Абе, остави го. Пенсионирал се е днес...


    -Къде го ши това палто?
    -В Париж.
    -Това далеко ли е от Търговище?
    -2 292км.
    -Тц, тц, глей кво забутано, пък как шият!!!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  2. #2652
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Разговоp междyкомшии:

    Ей Комши как мислите да прекарате лятото тази година ?

    Ами Комши, ще си бъдем в къщи юни и юли ,а август,ще отидем до магазина !




    - Що не им пyка на pомите за коpонавиpycа?

    - Защото бабите и дядовците им cа на около 30 години.

  3. #2653
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Струва ми cе, че за Великден агнето няма да го печем , а ще го извеждаме на разходка .
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

  4. #2654
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Съдят 75-годишна баба и тя обяснява:
    - Седя си аз в парка на една пейка... и до мен сяда един младеж. Почва да ми хвърля закачливи погледи... примъква се към мен... пуска ми ръка... почва да ми шепне нежно на ухото, че ме обича... посяга да ми разкопчае блузката... И аз стоя, какво да правя - от толкова години не съм била с мъж... А той изведнъж става и ми казва - "Честит първи април". Е как да не го застрелям?

  5. #2655
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Маските предпазват от вируса толкова, колкото прашките задника.

  6. #2656
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Да, но предпазват гащите.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #2657
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    След Covid19 идва другият вирус – GLAD2020

    Това засега е само виц. Засега!




    Двама приятели умрели едновременно. Само дето единият бил разквартируван в рая, докато другият - в ада. В рая не било зле, но било някак скучно - по цял ден амброзия, пухкави облачета и херувимчета с арфи... И точно когато му било съвсем скучно на нашият герой, получил картичка от приятеля си, който бил в ада.
    На картичката се виждал бар с високи столчета, цветомузика и всичко както си му е редът. На самия бар с чаша в ръка бил седнал неговият приятел, а две страхотни мацки седели в скута му. Нашият герой не издържал и отишъл при Св. Петър, започвайки още от далеч:
    - Свети Петре, моля те премести ме в Ада, тука е ужасна скука!
    - Момче, ти да не си прекалил с амброзията?
    ! Защо ще искаш да ходиш в ада, като там е само скръб и скърцане със зъби?
    - Ами, виж каква картичка ми прати моят приятел от там. Никаква скръб, виж - бар, музика, жени, пиене...
    Свети Петър се разсмял:
    - Абе, момче, това е дяволска пропаганда! Виж чашите, те са с дупки. Жените пък са без. А музиката... - тя е на Азис...

    ( нищо лично към любителите на такава музика )
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  8. #2658
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Настана време, в което човек може да спаси света, седейки у дома по пижама ДДДД


    Какъв е само ефектът на пеперудата - през 2019-а някакъв китаец си поръчва топла супа от прилеп, а 4 месеца по-късно в България свършва тоалетната хартия по магазините

  9. #2659
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Владимир Путин спи и сънува сън:
    Русия я управлява Чапаев, а Петка му е помощник. Василий Иванич се бори с корупцията, но няма успехи. Навсякъде искат взятки – от портиерите в учрежденията до шефовете.
    Изморил се и казал на помощника си: - Петка, отивам в странство, по пътя на нашия цар Пьотр Велики - да почерпя опит!
    Цяла година черпил опит.
    Връща се и не може да познае Русия. Навсякъде чиновниците учтиви и усмихнати, черпят с кафе посетителите. Но във фоайето на всяко учреждение са разположени по две картечници с прислуга. Чапаев отива при Петка и му сваля шапка за постигнатия успех. Пита: - Разбрах какво си направил, но защо картечниците са по две?
    - Василий Иванич, когато картечницата е една, много прегрява!

    В този момент Путин се събудил, почесал се по главата и облекчено въздъхнал: „Добре, че в Русия няма корупция. Откъде щях да намеря толкова картечници?”
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  10. #2660
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Дядо имал ябълкова градина, която граничела с езеро. Един ден решил да си набере ранни ябълки, взел кофата и се запътил към градината. Когато стигнал видял, че в езерото се къпят три голи моми. Седнал дядото на брега да се порадва на гледката, но момите го видели и се потопили до шиите:
    – Махай се перверзник! – закрещели.
    – Как да излезем сега! ?
    Доядяло го дядото:
    – Изобщо не ме интересуват голотиите ви! Дошъл съм да нахраня крокодила…




    " Умрел смок не прескачай и с дрът *уй са незакачай, че не знааш коги моат да рипнат!!! "
    ( Северозападна мъдрост)
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

 

 
Страница 266 от 311 ПърваПърва ... 166216256264265266267268276 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 12 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 12 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •