Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 267 от 311 ПърваПърва ... 167217257265266267268269277 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,661 до 2,670 от общо 3101
  1. #2661
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Вчера съседката сложи над вратата си амулет, да не влизали нечисти сили в къщата.
    Днес седи пред вратата... счупила си ключа... не може да влезе...



    Американец отсяда в хотел в Австралия. В стаята има компютър и той решава да изпрати електронно писмо на жена си. Обаче случайно сбърква адреса и без да осъзнае грешката си изпраща писмото.
    В същото време някъде в Хюстън, вдовица се връща от погребението на съпруга си. Вдовицата решава да си провери електронната поща за писма от роднини и познати. След като прочита първото писмо, тя пада възнак в безсъзнание. Синът на вдовицата дотърчава в стаята, намира майка си на пода и хвърля поглед на екрана, на който пише:

    До: моята любяща съпруга
    Тема: пристигнах
    Дата: 7-ми септември, 2005 г.

    Знам, че ще се изненадаш да ме чуеш. И тук имат компютри вече и можеш да изпратиш писма на своите любими. Току-що пристигнах и отседнах тук. Виждам, че всичко е приготвено и за твоето пристигане утре. Нямам търпение да се видим! Надявам се твоето пътуване да е също безпроблемно, като моето.

    Послепис: Адски е горещо тук долу!

    поука: Уверете се, че комуникацията се осъществява между правилните страни. Иначе резултатите могат да не отговорят на очакванията ви.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  2. #2662
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Двама свещеници стоят на пътя до табела с огромен надпис: "Спрете, краят вече е близо".
    Покрай тях с голяма скорост прелита товарна кола и шофьорът й крещи:
    - Сектанти, ще ми паднете вие!
    Товарната кола се скрива зад завоя и се чува грохот и силно бълбукане.
    Единият свещеник казва на другия:
    - Май си прав, трябваше да напишем по-простичко: "Мостът е разрушен"...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  3. #2663
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Ден N-ти от карантината......някаква от съседната стая се мъчи да ме убеди, че сме женени!!!

  4. #2664
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Чатят си две самотни бабички-наборки, едната нашенка, другата емигрирала преди бая години, в Австрия.
    "Австрийката":
    - Аз си имам приятел.
    - Браво! И как е?
    - Ами всеки вторник той идва у нас, аз му готвя айсбайн, той носи цветя, вино и бонбони, хапваме, пийваме, после се прегръщаме и пеем тиролски песни...
    - Секс не правите ли?
    - Ами той е импотентен, ма Златке, затова не правим секс...
    - И аз съм горе-долу така - всеки ден след работа при мен се качва бай Иван от втория етаж, ядем каквото има, пием каквото е останало, после правим секс...
    - Правите секс ? ? ?
    - Какво да правим, ма Станке, ние не знаем тиролски песни!...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  5. #2665
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Църковната органистка Беатрис прехвърлила деветдесетте и никога не се била омъжвала. Всички се възхищавали на добротата и отзивчивостта й. Веднъж пасторът дошъл при нея да обсъдят празничната меса и тя го поканила в гостната. Беатрис го помолила да седне и да почака, докато тя приготви чай.
    Гледайки стария й домашен орган "Хамонд", той изведнъж забелязал на лакираната повърхност на инструмента интересен съд с вода, в който плувал презерватив. Когато Беатрис се върнала с подноса с димящ чай и благоуханни сладки, те се заприказвали.
    Пасторът се опитал да скрие любопитството си, но не успял да се сдържи.
    - Мис Беатрис - казал той, сочейки съда - бихте ли ми разказали за този предмет?
    - О, забелязахте! - възхитила се органистката. - Красив е, нали? Миналия август вървях през парка и намерих това в малко пакетче в тревата. Инструкцията гласеше: да се сложи на органа, да се държи влажно и така ще предотврати разпространението на възможните болести. И знаете ли, нито веднъж не ме хвана грип през зимата.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  6. #2666
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    По време на карантината един мъж се влюбил в жена си и си зарязал любовницата!!!

  7. #2667
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    По време на карантината един мъж се влюбил в жена си и си зарязал любовницата!!!
    Черен хумор!Това да не си го писал под дулото на насочен от съпругата пистолет?!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #2668
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Ааа, не!!....жена ми е в Русито, а аз съм си на село - лайф из лайф!!....само, че в нащо село само дърти баби!!...нищо няма по-така за разнообразяване на скучните карантинни вечери!!

  9. #2669
    VIP Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    3,743
    Пчеларски район
    Раковски
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Ааа, не!!....жена ми е в Русито, а аз съм си на село - лайф из лайф!!....само, че в нащо село само дърти баби!!...нищо няма по-така за разнообразяване на скучните карантинни вечери!!
    Преди 40г.Взвод войници със старшината били "работна група"някъде в балкана.Изкарали 2-3 месеца в балкана на полеви условия,свършили си работа и тръгнали пеш към цивилизацията.Всички загорели за женски ласки и по пътя решили,първата срещната жена да я минат колкото зъби има.
    Вървели под строй и нещешли насреща ....леля Пена от съседното село.
    -Добър ден!Поздравили войниците.
    -Добър ден!Отвърнала лелята и им се усмихнала.А от среща се белнали само два зъба.
    Речено сторено.Всички барабар със старшината минали по два пъти и взели да си оправят униформите и да се строяват.А леля Пенка им рекла.
    -Абе леля,ей тук в края,има едно коренче,неможе ли и заради него...


    Таааа,внимавай с лелките на около..

  10. #2670
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Ааа, не!!....жена ми е в Русито, а аз съм си на село - лайф из лайф!!....само, че в нащо село само дърти баби!!...нищо няма по-така за разнообразяване на скучните карантинни вечери!!
    Така! Така-а... Ние ти повярвахме.Остава и жена ти да повярва.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 267 от 311 ПърваПърва ... 167217257265266267268269277 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •