Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 173 от 311 ПърваПърва ... 73123163171172173174175183223273 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,721 до 1,730 от общо 3101
  1. #1721
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    - Тате, сватбите са хубаво нещо! - Не, сине! То, ако беше хубаво, щяха ли да викат свидетели?
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  2. #1722
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Петка се жали на Чапаев: - Не ме приеха в университета, Василий Иванич. Скъсаха ме на историята. Попитаха ме кой е Цезар, а аз им казах, че е жребец от пети ескадрон. - Моя е вината, Петка. Докато те нямаше, аз го преместих в седми ескадрон.
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  3. #1723
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Вървели Чапай и Петка и насреща им гора. Чапай рекъл на Петка. Петка аз ще мина през горати ти мини покрай нея да видим , кой ще излезе по напреде. Тръгнал Чапай през гората и в средата Баба Яга. Стой Чапай тъкмо си търся мъж , оставаш при мене. Чапай погледнал па рекъл добре ама видиш ли го тоя пръстен ако не гу ударя от 100 метра с пушката съгласен съм, обаче ако го умеря ще ми изпълниш 3 желания и ще ме пуснеш. И тъй закачил той пръстена на 100 метра прицелил се и свалил пръстена. Баба Яга нямало какво да прави и захванала да изпълнява желания.
    Първото желание казал Чапай - Сабя да не ме сече
    Второто желание - Куршум да не ме лови
    Третото желание - Да имам х.й като на Бонапарт коня.
    Излиза Чапай от гората гледа Петка седи и чака . Викнал му Петка взимай една пушка и ма гърми. Взел Петка пушката подвуумил се и гръмнал . Гледа Чапай не мърда, Бре рекъл , какво е туй чудо.
    А тва не е нищо рекъл Чапай , взимай една сабя и ма сечи . Взел Петка а оттук а оттам ма Чапай седи и не мърда. Видял се Петка в чудо.
    В това време Чапай рекъл . Петка ела да видиш какво имам тука и си свалил гащите . Погледнал Петка и още по изненадан попитал .
    Чапай каква е тая п..ка от тебе и тогава Чапай разбрал че на Бонапарт коня бил женски
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  4. #1724
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    И тогава Червената шапчица попитала:
    - А защо ти е толкова голяма опашката?
    - Това не ми е опашката. - отговорил вълкът и се изчервил.

  5. #1725
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    Чапаев бил на изпит по математика и после Петка го пита какъв въпрос са му задали:
    - Спросили сколько будет один поделить на два.
    - И что ты ответил? - пита Петка
    - Нутром чувствую, что пол-литра, а сказать не могу

  6. #1726
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас



    На Йоан Кръстител --сестрата.

  7. #1727
    Наблюдател
    Регистриран
    24.06.2016
    Мнения
    48
    Пчеларски район
    с.Пряпорец, общ. Стара Загора
    В един манастир пристига комисия съставена от настоятели на други манастири. Един от членовете на комисията влиза при настоятеля на манастира и изумен казва:
    - Ама, вашите монаси пушат по време на молитвите!!!
    - Е, и кво от това?
    - Ами в нашият манастир питахме Светия синод може ли да се пуши по време на молитва. Те ни забраниха категорично.
    - Всичко зависи от формулировката на въпроса. И ние питахме Светия синод. Само че, ние питахме, може ли да се молим докато пушим....

  8. #1728
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена

  9. #1729
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас

  10. #1730
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    392
    Пчеларски район
    Троянска община
    Разликата между македонец и бесарабски българин е тази, че единия на чист руски ти обяснява, че е истински българин, а другия на чист български, че не е...

 

 
Страница 173 от 311 ПърваПърва ... 73123163171172173174175183223273 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •