Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 158 от 311 ПърваПърва ... 58108148156157158159160168208258 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,571 до 1,580 от общо 3101
  1. #1571
    Заслужил Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    392
    Пчеларски район
    Троянска община
    Митничар влиза на проверка в автобус и пита:
    - Цигари, алкохол, наркотици, оръжие?
    Пътник от последните седалки сънено се обажда:
    - За мен две бири ако обичате.

  2. #1572
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Снимката се казва "Иде ли"? нова версия на разказа от Вазов
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 12065502_1730421937181451_5512658598054642568_n.jpg‎  
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  3. #1573
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Бирата сутрин е не само вредна , но и полезна!

    Ако нещо не се лекува с ракия, значи е нелечимо!

    Нещата са временни ,ракията- вечна!

    Краят зависи от началото на ферментацията!

    Щом е евтин мат'риала що да не стана на ракия?
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  4. #1574
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    За 1000 години в русия са измислени две неща , водката и самовара, но едното от тях е откраднато от финландците!(Познайте кое!)

    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  5. #1575
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Ако беше самовара нямаше да питаш.

    Въпроса е спорен.

  6. #1576
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    - Кой шиба в този късен час?
    - Аз шибам, каза Атанас.
    - Не шибай, това е булката на Спас.
    - Голям праз. Каза Атанас. Ще я шибам още час.
    - А Спас, това бях аз.
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  7. #1577
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Мъж тръгва на лов. Решил да вземе със себе си своята съпруга. Докато пътуват в колата, той и обяснява, какво да прави по време на лов:
    - Главното при ловът е не толкова да убиеш елен, а да съумееш, да докажеш на ловците, които ще дотърчат от всички страни, че именно ти си застреляла този елен, а не те. Затова трябва да стоиш до убития елен и на всеки, който дойде, да обясняваш, че ти си го застреляла и той ти принадлежи.
    Пристигнали те в гората, взели пушките и всеки тръгнал в различна посока. Върви мъжът из гората, никакви елени не се виждат, изведнъж - "Буууум" - наблизо се чува изстрел. Тича мъжът по посока на изстрела и гледа жена си, а до нея един мъж, на когото тя доказва нещо ръкомахайки..Приближава се човекът и чува, как другият й отговаря:
    - Добре, добре, този елен, ти си го застреляла... ама... не може ли поне седлото да си прибера...
    ************************************************** ***********************************************
    Ловец застрелял мечка.Тъкмо извадил ножа да я дере и някой го тупа по рамото:
    - Защо ми уби жената, бе? Сега да те ям ли, или да те таковам?
    Ловецът, естествено, избрал второто.
    Ядосан, на другия ден ловецът направил пусия, гледа нещо мърда, стреля и какво да види - малко мече. Тъкмо вади ножа да го дере и... пак мечокът зад него. Повторила се първата ситуация.
    Бесен, ловецът купил тротил, намерил мечата бърлога и я взривил. Тъкмо потривал доволно ръце и пак една лапа го тупа по рамото:
    - Е, сега какво си избираш?
    - Ами... да ме таковаш!
    - Абе аз не мога да те разбера! - рекъл мечокът - Ти ловeц ли си, или си педераст?!
    ************************************************** ************************************************** *************
    Седят двама рибари в една лодка. Единият хваща русалка, мисли малко и я пуска обратно. Другият пита:
    - Защо?
    - Как?
    ************************************************** ************************************************** ************
    В ресторанта:
    - Донесете ми, моля, девет големи коняка... Благодаря ви. А сега махнете първия и последния.
    - Защо?
    - Първия трудно влиза, а от последния оглупявам.
    ************************************************** ************************************************** **********
    Кое е по-голям срам в семейството от почупен Запорожец?
    Бременна осмокласница.
    ************************************************** ************************************************** ********
    Една жена казва на съпруга си:
    - Скъпи, излизам да пояздя за около 2 часа.
    Мъжът отговаря:
    - Знам, конят звъня вече три пъти.
    ************************************************** ************************************************** *******
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  8. #1578
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Професор звъни на колега .
    -Хайде , да излезем и да пием по едно .
    -Не мога. Извършвам хидротермична обработка на керамика и алуминий .
    -Стига с тази работа бе !
    -Мия чинии и жена ми ме контролира .

  9. #1579
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Remi Виж публикацията
    - Кой шиба в този късен час?
    - Аз шибам, каза Атанас.
    - Не шибай, това е булката на Спас.
    - Голям праз. Каза Атанас. Ще я шибам още час.
    - А Спас, това бях аз.
    http://goby3.blog.bg/izkustvo/2009/0...t-byrns.339320
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #1580
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Е аз пуснах българската версия.
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

 

 
Страница 158 от 311 ПърваПърва ... 58108148156157158159160168208258 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •