Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 181 от 311 ПърваПърва ... 81131171179180181182183191231281 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,801 до 1,810 от общо 3101
  1. #1801
    Автор
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    111
    Пчеларски район
    община Белоградчик
    На сбирка на анонимни алкохолици, докторът вади едно червейче и казва: Червейчето живо ли е? Живо е. Потапяме го в чаша с алкохол и като го извадим, червейчето вече е умряло.
    Пита алкохолиците какъв е извода?
    Един отговаря: който пие, няма глисти.

  2. #1802
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    Интересно наблюдение:
    - Нервен е не този,който тропа с пръсти по масата,а този,който се дразни от това.

  3. #1803
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Корабокрушенец едва доплувал до брега на самотен остров и със сетни сили се проснал на пясъка. След няколко часа, отваряйки очи, що да види: Над него наведени шест знойни красавици с изваяни тела. "Попаднах в Рая" - зарадвал се на късмета си. Но не мислел така след няколко месеца. Не можел да смогне на сексуалните желания на всяка хубавица, коя от коя по-претенциозна! От понеделник до събота горкият човек се "трудил" неуморно... Една неделя (единственият почивен ден от седмицата) стоял на брега, зареял поглед в безкрайната морска шир... и що да види: корабокрушенец! "Ето го спасението!" - помислил изтормозеният човечец, "ще си поделим дните от седмицата. И аз доволен, и той доволен, и жените доволни!" Издърпал сала на брега и погледнал към новия другар. Мъжът отворил очи и с пърхащи клепачи и нежна усмивка на уста прошепнал: - Ей, хубавецооо... - Айдееее, отиде ми и неделята..

  4. #1804
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Двама старци обсъждат сексуални подвизи. - Е, аз какво ли не съм правил... двойки, тройки, чудесии... - Аз пък с какви ли не съм пробвал - негърки, мулатки, жълти... - Абе само с мъж не съм пробвал... - Ами тo и аз! - Ми виж сега, ние сме приятели, знаем се, ако искаш да пробваме заедно! - Ми добре, кога? - Ми ей сега! ... След 1 час седят двамата умислени. Единият промълвил тъжно: - Пропилян живот.

  5. #1805
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Петер Солберг, трикратният световен рали шампион, го дегизират като дядо, собственик на нов AMG, и се прави на улав пред специалистите от Мерцедес, че нещо колата му има проблеми:
    https://www.youtube.com/watch?v=ZyyUjLB8TXc

  6. #1806
    Забранен
    Регистриран
    12.09.2014
    Мнения
    355
    Кратки обяви :

    Давам под наем черни мисли. За една вечер. Искам да се наспя.


    Продавам нервна система. Пали от раз.


    Двайсет и две годишна, висока метър и седемдесет,петдесет килограма, руси коси, сини очи. Търся ремък за мотокултиватор.


    Млад симпатичен младеж с весел и добър характер си търси съпруга. Да издържа на бой и на глад.

  7. #1807
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Я внимавай..... Всички Милиционери и О.З Полковници Миррррр................... !!
    ************************************************** ************************************************** ******************

    Милиционер със здравословни проблеми минал през доктора, получил рецепта и оттам в аптеката:

    - Нали сте наясно, че свещичките не са за ор*лно приложение, а се поставят в ануса! - реди аптекарката докато изпълнява рецептата.
    Милиционерът кима мълчаливо - да не го помисли за прост - и с прибирането вкъщи виква от вратата:
    - Жена, имаме ли анус вкъщи?
    - Бе имаше някъде, ама аз нали подреждах тия дни, кой го знае къде е сврян. Я виж при Петрови, при тях всичко има.
    Звъни нашият на Петрови, тъй и тъй - анус. Чеше се Петров на вратата и вика:
    - Ааа, къде ти у нас такова нещо, подлъгал те е някой. Виж нагоре по етажите, все някой колега ще има.
    Тръгнал завалията по етажите - кой го занесъл на вилата, на кой му го свили от мазето, кой в службата го оставил. Навсякъде греда. Накрая поредния му рекъл:
    - Бе я виж при ония, пенсионирания полковник от последния етаж, все ще изрови отнякъде.
    Звъни милиционера, отваря пенсията:
    - Началник - ти баща, ти майка, а бе анус да ти се намира, че работата е много на зор?
    Изгледал го косо о.з. полковникът и язвително рекъл:
    - Имам, ама не давам! Щото всички така се научихте - взимате, а не връщате!
    ************************************************** ************************************************** ******
    Двама полковници се карат:
    - Ти си луд!
    - А ти си 2 пъти по-луд и си за връзване.
    В този момент се намесил и генералът:
    - По-полека господа. Не забравяйте, че и аз съм тук!
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри милиционер.jpg‎   фатмак.jpg‎  
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  8. #1808
    Заслужил Автор
    Регистриран
    23.11.2014
    Мнения
    290
    Пчеларски район
    krivodol
    В едно МВР решили да ограмотят малко милиционерите и поканили умни люде за лектори.
    Провели те няколко лекции и накрая-изпит.
    Хващат първия и го питат:
    -Др.Иванов,кажете моля,кой написа Под Игото.
    -Ааа,не съм аз.
    Изпитващия търчи при полковника,възмутено:-
    -Др.полковник,представяте ли си,Иванов не иска да каже кой е написал Под Игото!
    Полковника:
    -Оо,не се притеснявайте,сега ще оправим работата...
    Свалят Иванов в мазето,и бой,бой...
    На следващия ден полковника запъхтян търчи при изпитващия:
    -Др. Изпитващ,призна си.Той го писал!

  9. #1809
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Моя човек ....
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри images (3).jpg‎  
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  10. #1810
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Още един от моите..
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри images.jpg‎  
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

 

 
Страница 181 от 311 ПърваПърва ... 81131171179180181182183191231281 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •