Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 259 от 311 ПърваПърва ... 159209249257258259260261269309 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,581 до 2,590 от общо 3101
  1. #2581
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал:
    - Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш.
    - Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг...
    Връща се мъжът в леглото и жена му го пита:
    - Кой беше?
    - Някакъв идиот, искаше да го бутна!
    - И ти какво направи?
    - Пратих го на майната му!
    - Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека!

    Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика:
    - Ей, приятел! Къде си?!

    От тъмнината:
    - Тук съм! Ела тук!
    - Къде тук?
    - Тук,тук на люлките!!!!



    Седи си в таверната един огромен грък и кротко си пие узакито. До него сяда дребно човече със синдрома на меката китка и си поръчва мартинита. След няколко питиета очите му светнали, наклонил се към гърка и тихо му прошепнал:
    – Искаш ли да ти лапна оная работа?
    Великанът избухнал, направил фейчето на мармалад с няколко удара, изхвърлил го през прозореца и пак кротко си седнал на мястото.
    – Яни, никога не съм те виждал така разярен, какво толкова ти каза тоя? – попитал учудено барманът.
    – Не го чух добре, ама нещо за работа ставаше дума...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  2. #2582
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	giphy1.gif
Прегледи:      185
Размер:	2.00 MB
ID:	10308


    Стюардесата:
    - К'во крещите, бе?! Успокойте се! Просто въздушна яма! Пусни креслото, Пуснииии. Край, свърши, всичко е ОК. Седни. Дишай...
    А на теб какво ти е? Насрал си се? Е, случва се, сега панталонки ще намерим...Браво, храбреци!
    А сега ще отида да видя и пасажерите.


    Лети тежък транспортен самолет с ескорт от два изтребителя. Летят, летят, по едно време на пилотите на изтребителите им става скучно и започват да се еб@ват – започват да правят пред него свредла, виражи, осморки…. Внезапно по радиото се чува гласът на пилота на транспортния:
    – Хайде на бас, че сега ще направя нещо, което с вашите изтребители даже не можете да си представите!
    – Ти? На тази бременна крава Ил-76 смяташ да се надпреварваш с нас, най-големите асове? Давай, покажи ни!.
    Минават 10 минути, а транспортният все така си лети ли, лети. На изтребителите им писва и питат пилота на Ил-76:
    – И??? Кога започва?
    – То свърши
    – И какво направи, което ние не го можем?
    – Първо пих кафе, после аках!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  3. #2583
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Двама се разхождат из гробищата и четат надгробните плочи.
    - Иван Петров, 1945-1995. Адвокат и добър човек.
    - Пфу, двама човека в един гроб погребали.

  4. #2584
    Заслужил Автор
    Регистриран
    30.04.2013
    Мнения
    448
    Виетнамци живеещи в България:
    - Мамо, искам кученце за Коледа!
    - Не може, ще ядеш свинско, както всички останали!


    Ако искаш да имаш приятел в къщи, вземи си куче! Ако искаш да те лаят, ожени се!


    Влиза един в двора на съседа си.
    - Пешо, твоето куче е ухапало жестоко тъщата!
    - Съжалявам! Ще го вържа с по-дебело въже.
    - Няма нужда. Искам да го купя!
    СМЯХ,СМЯХ И ПАК СМЯХ ,А СЛЕД ТОВА ---БЛАЖЕНСТВО !!

  5. #2585
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Мъж и жена решават да си купуват кола.Обаче не им стигат 1000 лева.Поумували, поумували и се сетили, че мъжът има доста заможна съученичка. Решили те мъжът да поиска от нея 1000 лева. Отива той, връща се и казва:
    – Жена, ще ми даде! Ама първо иска да правим секс ...
    Жената не мислила много. Колата хубава, мъжът грозен …
    Пуснала го. Прибира се нашия на следващия ден, носи 1000 лева, а жена му почнала да го разпитва за подробности…
    – Ами какво... Вечеря, малко пиене и после в кревата.Таман да почнем, тя извади отнякъде една пчела, тури я на х*я ми та ме нажили и почнахме.Та чак досега...
    Жената да не изпусне, хванала две пчели и ги сложила в една кутийка.Вечерта като легнали тя извадила едната та го жилнала и почнали.На заранта тя се опъва блажено, мъжът става и казва:
    – Аз отивам за колата!
    А тя:
    – А бе ква кола, бре? Кошери ще купуваме! КОШЕРИ!

    ( Стар, стар ама пчеларски Честит св. Харалампий!)

    Малко еврейче влиза в магазин и подава буркан:
    - Два литра мед може ли?
    - Може. Дай буркана да ти сипя от наливния – казала продавачката. Сипала 2 литра мед. Еврейчето взело буркана и тръгнало да излиза от магазина.
    - Тате каза, че ще плати утре...
    - А-а-а, не може - развикала се продавачката! Взела буркана и изсипала меда обратно. Еврейчето излязло на улицата. Погледнало в буркана как се стичат остатъците от меда и си казало:
    - Прав беше тате, за два сандвича ще стигне …
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  6. #2586
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    В наше село плъзна епидемия от биоеко "фермерски магазини" - по три на пряка. Всяко нещо, за което попиташ се продава със заклинание - продавачката те поглежда право в очите, хваща те за ръката и прошепва "Сиренето е от био ферма в Карапръдлево, ние (винаги сме ние) сами си го носим (?!) от мандрата на Ламбрев (явно, ако не го знам Ламбрев съм големото зле) - 20 лева за сто грама е да видите ИСТИНСКО сирене като от нашето детство (задължително сравнение)! Тука вече тона се повишава и звънват нотки на гордост - айде, опитайте, опитайте го да видите, че друго сирене няма да поискате". Други много ценни неща, които естествено са като от "нашето детство" са прясно мляко, което ми обещават да се развали още преди да съм се прибрала, то пък обикновено е или манастирско или калугерско. Както каза Василена, ще речеш, че в нашата малка, но духовна страна манастири на всеки хълм - в тях фрашкано с работливи монаси и кипи бурно производство - то мляко се кваси, то масло се бие, сирене се сири, пчели хвърчат ... добре че са много монасите у нас та смогват да зареждат био магазините.
    В същите задължително "Фермерски" магазини се продават биоеко плодове и зеленчуци - ябълки за екоавтентичност бити от градушка два три пъти, круши газени от трактор, моркови с приятно изгнил цвят. И за ОЧЕИЗВАДНО доказателство за биоеко произход - задължително в смачкани мукавени пликчета - за да се подчертае интимната близост с майката природа. Плодовете също са много изгодни, особено имайки предвид че здравето цена няма - ябълките са по около 7 кинта килото, морковите 5 кинта връзката, за крушите направо не смея да попитам. В някои по-лОксозни магазини има и хляб - лимец (начи ако няма лимец хич не ми го фали), ръжено брашно, стърготини талаш, люспи, семки, секви отломки и шишарки. Колкото е по-твърд, толкова е по-истински, някои ДАЖЕ с лека плесен - ебаси здравето.
    А при хранителните добавки ... там е цяла вселена пълна с магични имена и ритуали според мен изключени от естествените науки, но не и от весталките на здравословния живот Мира Добрева и Гала - последната й препоръка, която уцелих беше да пием чаша затоплен колаген сутрин на гладно - сметайте как след двете чаши гореща вода отново сутрин на гладно (да не пренебрегваме Дънов!), обръщам и един топъл колаген ...
    За напреднали има много чудеса - пробиотици за вегани, витамин Д с метаболити (не е някъв си там обикновен тъп витамин Д) биофлавоноиди, и към триста вида "комплекси за жени" (прави впечатление, че мъжете са доста ощетени откъм комплекси за красота и здраве) - то не е вечна младост, детоксикация и укрепване маматасижаса. Ако случайно, но много случайно, някой се усъмни в чудодейните качества на някой витамин с метаболит и попита какво му е действието и кой орган точно ще стане като чисто нов - дежурния отговор е "пречиства организма и укрепва имунната система"
    Няколко неща, без които не може! В смисъл появяват се чат пат продукти, които изгряват, имат своята слава и залязват (жожоба, зелено кафе, бял чай, брашно от черупки), ноооо има няколко продукта, които са вечна класика - евъргийни така да се каже:
    1. Спирулина
    2. Плацента
    3.Коластра
    4.Кактус
    Други няколко неща, от които трябва да се пазим като от чума:
    1. Парабени - не знам какво е, но със сигурност е много гадно
    2.Подобрители - под това твърде общо заглавие се крие ГОЛЯМА ОПАСНОСТ.
    Сичко останало е капки, настойки, годжи бери,кю тен, екстракт от яйчници на прилеп, кактус отгеждан в сърцето на амазонската джунгла, чия, фия, амарант, анатол, саностол и пр. Прави ми впечатление, че киноа на един и същи вносител в плод и зеленчука до нас струва 5 кинта, но веднъж минал под табелата на съседния биоеко фермерски магазин вече добива други качества, съответно и цената му хвърчи - както казах здравето цена няма.
    Предвид горното смятам, че ако спазваме елементрани правила, пием си биофлавоноидите редовно, не пропускаме топлия колаген и се мажем с коластра и тук таме плацента, единствения шанс да умрем е посредством глух, тъп удар с тухла или изяждане от акула. Иначе просто не виждам как ще стане!

  7. #2587
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас


    Само неразбрах, тия чепици за чий са там.

  8. #2588
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията

    Само неразбрах, тия чепици за чий са там.
    Завеса против акар.

  9. #2589
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията


    Само неразбрах, тия чепици за чий са там.
    От теб не го очаквах, с това развито въображение.
    Туй са чепиците на загиналия български пчелар

  10. #2590
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    От теб не го очаквах, с това развито въображение.
    Туй са чепиците на загиналия български пчелар
    Кошера като символ на загиналия пчелар ли да го възприемаме?
    Ако е така като символ на загиналия гинеколог какво ще предложиш?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 259 от 311 ПърваПърва ... 159209249257258259260261269309 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •