Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 54 от 311 ПърваПърва ... 444525354555664104154 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 531 до 540 от общо 3101
  1. #531
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Мечтаните бежанци ......

    bezhanki.jpg

  2. #532
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Така като гледам тази лодка плува по течението на Янтра и са се насочили към крайна цел Габрово. Навярно са чували за теби и си търсят работа, като пчеларки - само колко евтина работна ръка те очаква, чак си за завиждане.

  3. #533
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.12.2013
    Мнения
    302
    Пчеларски район
    СЕВЕРОЗАПАДНАЛ
    Сутрин. Видин. Дунава. На средата - лодка. В нея - видинчанин, който изтрива окървавеното гребло и си мърмори:
    - Исус, не Исус, кога я лОвим риба, никой нЕма а ми оди по водата!






  4. #534
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.08.2014
    Мнения
    235
    Съд. Гошо съди голяма сладкарска фирма за нанесени телесни повреди, що техен камьон ги блъснал на едно кръстовище.

    Фирмата се представлява от нахакан адвокат, и он рипа:

    – Господине, верно ли а, че сте казале на старшината, дека е дошъл на местопроишествието, че сте добре и нищо Ви нема?

    Гошо почва.

    – Значи тоа фтрорник я качих Цецка да а водим на пръч…

    – Ква Цецка бе? – прекъсва го адвоката – Отговарай точно кво питам.

    – Така де, значи Цецка ми е най-добрата коза, сеамска, с вити роги. Абе коза един път…

    – Стига с таа коза бе! Казал ли си на полицая, че си добре или не?

    – Начи товарим аз Цецка…

    Адвоката па го прекъсва и се обръща към съдята:

    – Господин Съдя, опитвам се да докажа, че на ищецо му не е имало нищо, а сеа съди клиенто ми, че уж имало. Тава е опит за измама.

    Съдята зело да му дотега, ма му и станало интересно що оня се Цецка та Цецка. Обрънал се къде Гошо и му рекъл да продължи.

    – Та натоварил съм Цецка и леко – полека тръгнааме. Спирам на расклона, гледам налево, гледам надесно….и като ме изющи тоа шашкънин с камьоно – направо ма прекина.

    Като са освесих манко – я съм у канафката и ме боли сичко, а кво ме не боли изтръпнало и го не усещам – дече ли не е мое. Не моем да мръднем ич.

    Цецка отфръкнала през улицата у другата канафка. Не моем да а видим, само а чуам къ мъца жално. Да ти скине сръцето. Ич не беше добре. Сигурен бех, че нема да а бъде.

    У тоа момент, гледам спира полицаю и слаза от колата.

    Он пръво чу Цецка…отиде, намери я…виде ква а работата…извади пищова и я гръмна да са не мъчи.

    Рипна после веднъга, иде къде мене, пищова още му дими у ръката и вика:

    – А ти кък си? Добре ли си?

    Да му ебем макята гусин Съдя, ти да беше – къ би отговорил на тоа въпрос?

  5. #535
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Майсторът каза: "Без музика - не бачкам!"
    - Готово! Дай една кофа!
    При мен така се бачка Ядене, пиене, музика и работата върви!

    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  6. #536
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  7. #537
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Разбрало се в едно село, че ще идват извънземни!Бре чудо!Засуетили се селяните, насам натам ами как да ги познаят като дойдат?Отишли при кмета.Той им обяснил.Те са ниски,зелени и с изпъкнали големи очи!Да ама Вуте имал да оре и отишъл на нивата.Докато минавал покрай синора - що да види!Клечи там нещо досущ като инопланетянин.Нашия човек, за да не се изложи и да го помислят за прост рекъл: - Добър ден,я съм Вуте и орем!Отговор получил нула-нищо само тишина.След малко като стигнал до там пак се направил на учтив и повторил поздрава.И пак нищо.На третия път получил отговор и той бил:- Добър ден.Я съм горски и серем!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #538
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Цитат Първоначално публикувано от distedi Виж публикацията
    Попаднах на поредната пародия, излъчена по телевизията..... Хубаво, че сега не беше в ущърб на пчеларството
    Смешно е, когато некомпетентни хора си повярват, а други - също некомпетентни, ги величаят....

    След 30 минута става смешно

    http://play.novatv.bg/programi/na-ka...autostart=true
    Тоя комедиант, направо е готов за пчеларската телевизия на Куменов, и с двайсетте яйца които взима на ден от 19 кокошки, направо "разбива", сигурно и петела снася...

  9. #539
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.01.2014
    Мнения
    602
    Пчеларски район
    с.Кривина, София-град
    Водачи на автомобили в района на Орлов Мост снощи споделиха, че срещу 20 лева са преминавали свободно през блокадата от полицаи.

  10. #540
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от delpi Виж публикацията
    Водачи на автомобили в района на Орлов Мост снощи споделиха, че срещу 20 лева са преминавали свободно през блокадата от полицаи.
    Момчетата от сега започват да избиват евентуалните загуби на пенсии след години.Умни и предвидливи!Днешната полиция не се състои от тъпи и неуки милиционери.
    Като си помисля какво ли ще стане, ако им поискат да плащат данъци и осигуровки!?
    Да ни пази Господ от престъпници и ... от полицаи!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 54 от 311 ПърваПърва ... 444525354555664104154 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •