Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 248 от 311 ПърваПърва ... 148198238246247248249250258298 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,471 до 2,480 от общо 3101
  1. #2471
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Някой модернизатор го е скастрила жена му и поради тази причина е разчистил де трябва и не трябва. Като не ти е кеф, набий жена си, що се чекнеш с форума? Като искаш да правиш нещо, го прави както трябва и постоянно, а не веднъж в годината. Казах ви господа - като не правите нищо с месеци, че вече и години, поне не пречете в дадени моменти. Или, ако правите нещо, го правете както трябва. Вясвате се след година време, ами тогава отгръщате форума от тогава и оправяте всички теми. Четете всичко и оправяте, а не 5-6 поста от днес и вчера и сме в час.
    Шегувам се. Серете където ви падне.

  2. #2472
    Потребител
    Регистриран
    24.04.2017
    Мнения
    88
    Пчеларски район
    Лакатник, Козлодуй
    Омръзна ти, нали? Ама що ми затри питането към колегата в СЗ-ния, беше сериозно

  3. #2473
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Някой модернизатор го е скастрила жена му и поради тази причина е разчистил де трябва и не трябва. Като не ти е кеф, набий жена си, що се чекнеш с форума? Като искаш да правиш нещо, го прави както трябва и постоянно, а не веднъж в годината. Казах ви господа - като не правите нищо с месеци, че вече и години, поне не пречете в дадени моменти. Или, ако правите нещо, го правете както трябва. Вясвате се след година време, ами тогава отгръщате форума от тогава и оправяте всички теми. Четете всичко и оправяте, а не 5-6 поста от днес и вчера и сме в час.
    Шегувам се. Серете където ви падне.
    Като гледам е предозирал с прашеца.

  4. #2474
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Щом и в този свободен и развлекателен раздел вече има/се налага цензура, правете си сметката за каква свобода на словото и печата има в нашата Татковина - така че умната на изборите!!!

  5. #2475
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Щом и в този свободен и развлекателен раздел вече има/се налага цензура, правете си сметката за каква свобода на словото и печата има в нашата Татковина - така че умната на изборите!!!
    Не е в този раздел, но аз поставих поста си тук, защото е смешно. Появяваш се в годината един път, че и по - рядко, изтриваш няколко поста в които дори няма нищо, което да води до намесата на мод. Като се има предвид, че някои от постовете са мои разяснителни, относно африканските пчели. Другото което е, че са изтрити изцяло, а не меко. Това при запитване от страна на потребител - защо - то няма как да се обоснове някой от другите модове, защото са в неведение поради липса на поста/постовете. Та те така стоят нещата.

  6. #2476
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.05.2014
    Мнения
    984
    Пчеларски район
    русе
    Господин Дончев, явно сте пропуснал/не сте забелязал - на Великден в този раздел написах: "Само на Великден изреченията "Хайде да се чукаме." и "Обърни дупето." имали друго значение."....и поста ми е изтрит - няма го, от това се изумих, за какво изобщо става дума и в каква държава живеем все пак?

  7. #2477
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Господин Дончев, явно сте пропуснал/не сте забелязал - на Великден в този раздел написах: "Само на Великден изреченията "Хайде да се чукаме." и "Обърни дупето." имали друго значение."....и поста ми е изтрит - няма го, от това се изумих, за какво изобщо става дума и в каква държава живеем все пак?
    Не, не. Не съм го пропуснал. Чета всичко, само трябва да ми се подсказва част от поста за да се сетя. Съжалявам, няма как да върна постовете.

  8. #2478
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Ходих на врачка и ми се изясни :
    мода се спънал, набил е главата в клавиатурата и някои постове са бегали.

  9. #2479
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Не се шашкайте за "изтритите" постове. Вината не е в модернизаторите. На мене също ми "изчезна" един постинг от сутринта, в който подробно обяснявах защо има проблеми през последните дни.

    Не ми се пише отново, така че по-накратко:
    От два дена се мъчим да прехвърлим форума на нов сървър, и през това време паралелно съществуваха 2 копия на форума. Няколко пъти прехвърляхме DNS-ите към стария/новия форум, и така потребителите пишеха постинги ту в единия, ту в другия. От тука идва и илюзията за "изчезнали" постинги.

    Всичко обаче вече приключи. Форума вече успешно е прехвърлен и нови "изчезвания" не се очакват.

  10. #2480
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    и нови "изчезвания" не се очакват.
    На, ха...в това не съм много сигурен. Докато не ме е изнервил някой. Шегувам се, разбира се.:bigsmile : за обновения форум.

 

 
Страница 248 от 311 ПърваПърва ... 148198238246247248249250258298 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 6 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 6 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •