Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 303 от 311 ПърваПърва ... 203253293301302303304305 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,021 до 3,030 от общо 3101
  1. #3021
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    "Тарикат мъж не писка" - Б.Б. по повод арестуването му и обиска на дома му.

  2. #3022
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Асоциацията на страдащите от медийни атаки (АСМА), е предложила за Нобелова награда за медицина президента на Русия Владимир Путин. Предложението се базира на факта , че само с едно свое действие е излекувал от КОВИД "демократичната" медийна общност. Пострадалите вече се лекуват с новини за Украйна.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #3023
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Анка Картечарката се връща от конкуpс за пpоститутки със сpебъpен медал.
    Петка и Василий Иванич я питат:
    - Казвай, защо си на втоpо място!
    - Срещнахме се на финала с фpанцузойката. Тя легнала, и аз легнала, тя права, и аз права, тя на задна, и аз на задна, тя в устата, а аз не можах...
    Петка и Чапаев си мислят - така няма да стане, трябват тpениpовки.
    Hа следващата година Анка пpистига със златен медал и с медал за оpигиналност.
    - Разказвай!
    - Пак сме на финала с французойката. Тя легнала, и аз легнала, тя права, и аз права, тя на задна, и аз на задна, тя в устата, а аз лапнах два, и като свирнах!..

  4. #3024
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #3025
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Като бяха на власт военните- имаше военни паради.
    Като бяха на власт комунистите- имаше комунистически паради.
    Сега, като гледам какви паради има, ми става ясно от къде тръгва демографския срив...

  6. #3026
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Пристига генерал по инспекция в ротата на Чапай и поискал да се срещне с Анка картечарката. Чапай пратил Петка да, я повика. Петка се върнал след 5 минути и доложил: - Василий Иванич, Анка лежи с апандисит! - Анка при мен, Апандиситът да се разстреля!



  7. #3027
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    На някои хора на челото е изписано: "Дарвин е бил прав!"



    Американците измислили компютър, който чете мисли и ги пресъздава в 3D образи. Решили да го тестват на доброволци и пуснали обява.Посъбрали са доста мераклии, съответно и Бай Ганьо.
    Почнали да минават доброволците, слагат им жици и пускат компютъра. Всичко си било на шест и компютърът познавал без грешка.
    Бай Ганьо нещо започнало да го хваща страх от толкова жици да не го удари ток. За да си вдъхне кураж се поразтърсил из бизнес-куфарчето (дисагите) и открил едно шише двойно препечена ракия. Започнал да понадига шишето и докато му дошъл реда вече бил изпил цялото шише. Седнал на стола, сложили му жиците, пуснали компютъра и гледат образа - само строителни материали - вар, пясък, тухли. Питали го за какво си мисли, ама той вече бил неадекватен. Решили, че компютърът вече е прегрял и спрели експеримента.
    На другия ден питат Бай Ганьо за какво си е мислил, ама той нямал никакви спомени. Обяснили му хората, че на образа имало само строителни материали - вар, пясък, тухли, а нашия се плеснал по главата и казал:


    - Работи ви компютърът бе, спокойно! Аз като си пийна се мъча да запея "Градил Илия килия!"



    У нас оптимистът се различава от песимиста само по съдържанието на алкохол в кръвта.
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  8. #3028
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    В училище учителката казва: - А сега, деца, ще изучаваме буквата "х". Иванчо вдига ръка: - Аз да кажа, аз да кажа! - Млъквай, Иванчо. Ти още за буквата "п" не си довел баща си в училище.

  9. #3029
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ми как няма да е оптимист олиото се стабилизира на 5лв.,бензина на 3лв., въглищата на 740лв. дървата на 130лв.та какво пречи да опскаме космоса в един астероид колко железо има а живите сепаратори вече го карат за 800лв.тона а па ако има и шистов газ ще е края на Газпром .
    Тя кака курица казваше, че 2лв. са нормална цена на олиото и няма причина да бъде по-висока, та има нещо фалшиво в тая цялата работа.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  10. #3030
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Продавал един дядо дини на пазара. Под дините - надпис "една диня за 3 лв., три дини за 10 лв."
    Приближил се един мъж и купил една диня за 3 лв., после купил още една диня за 3 лв. и после още една за 3 лв. Засмял се и казал на дядото:
    - Не умееш да търгуваш, дядо ! Ето аз купих три дини за 9, а не за 10 лв.
    Дядото погледнал след него и казал:
    - Така е всеки път, купуват не една, а три дини и после мен учат на търговия!...


    "Само парцали продават тука" – недоволно мърмореше Кольо Едноръкия излизайки от магазин "Втора ръка"...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

 

 
Страница 303 от 311 ПърваПърва ... 203253293301302303304305 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 13 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 13 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •